Jak zapobiegać i leczyć zaciemnienie pachy - Women Porady

Mieć ciemne pod pachami jest bardzo częstym problemem i to daje ból głowy u wielu kobiet. Po tym wszystkim, jest to bardzo kłopotliwe Tanks umieścić sukienkę lub bez ramiączek i konieczności wstawania nie kontrolując wyświetlać ciemne pod pachami.

Tego rodzaju ograniczenie może nawet zmniejszyć samoocenę kobiet i aby uniknąć tego problemu, że przeszkadzam, wybierz dermatologów cenne wskazówki na ten temat, sprawdź.

Głównymi przyczynami zaciemnienie pachy

Aby dowiedzieć się, co powoduje ciemnienie pachami, trzeba rozwikłać, co jest czynnikiem naruszającym przepisy, które powoduje, że stają się podrażniona i zaciemnione.

Wśród najczęstszych przyczyn są metody usuwania włosów, takie jak gorącym woskiem w bardzo wysokich temperaturach skończyć pieczenie skóry pod pachą. Ostrze z kolei usuwa cienkie warstwy ochronne skóry, co jest bardziej podatny na uszkodzenia.

Inne czynniki, które mogą powodować ciemnienie regionu są warunki skóry, takie jak zapalenia mieszków włosowych, alergia i barwienia skóry bez problemów.

Jeśli już masz predyspozycje mają plam, opieka powinna być zgięta w tym regionie iw pachwinie, aby zapobiec ciemnienie skóry.

Otyłość może również skończyć wyzwalanie tego problemu, ponieważ tarcie może spowodować podrażnienie skóry w okolicy i przyciemnia go. Tarcie skóry odzieży może spowodować taki sam efekt, to wykonana zbyt mocno odzieży lub wiskoza, jedwab sztuczny, octan, poliestru, akrylu i nylonu należy unikać.

Użycie dezodorantu z alkoholem promuje także ściemnienie skóry, zwłaszcza gdy jest ona stosowana tylko po woskowanie lub ostrza. Więc zachować czujność.

Jak leczyć i rozjaśnienie ciemnego pachy

Pierwszym krokiem do uniknięcia zaciemnienie pachy jest, aby wybrać metodę usuwania włosów, która jest mniej agresywny jak depilacji laserowej. Poza tym jest mniej szkodliwe dla skóry, jest ostateczna, co oznacza mniej usuwania włosów i mniej szkodliwe dla skóry.

Zdecydować się dezodorantem bez alkoholu i właściwościach wybielających stał się wielki podstęp kobiet, aby pozbyć się ciemnych pachy, więc opłaca się inwestować w jakość produktów. Sprawdź opakowanie swojego dezodorantu i sprawdzić, czy to na żywo i alkohol preferujesz linie wybielających.

Ale jeśli te zmiany stylu życia nie rozwiąże problemu, co trzeba zrobić, to znaleźć dermatologa tak, że wskazuje na leczenie wybielania odpowiedni dla Twojej skóry. Nie wolno dokonywać domu wybielania, dla reakcji produktu ze skórą może być szkodliwe dla zdrowia i piękna skóry, powodując w przeciwieństwie do generowania pożądanych.

Te wskazówki odnoszą się także do tych, którzy mają zaciemnione pachwinę i region jest również bardzo uważać, aby zawsze być piękne i zdrowe.