Foto: Thinkstock

Foto: Thinkstock

W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości wyboru szczotki do włosów trudno jest wybrać do domu. Niektóre czynniki mogą pomóc w jakiś wybór pędzla, aby korzystać w pełni wykorzystać to, co może zaoferować do włosów. W związku z tym, wybraliśmy kilka wskazówek, aby wiedzieć, co jest idealnym szczotka do rodzaju włosów.

Wskazówki dotyczące wyboru szczotki do włosów

Jednym z głównych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, które prowadzą szczotka jest grubość swojego pasma włosów. Cieńsze przewody muszą szczotki o średnicy i przestrzeń pomiędzy dolnymi szczeciny, które podobnie jak w przypadku grubszych drutów muszą większej średnicy szczotki i odstępy między szczecinami, jak również.

Kto ma bardzo cienkie i łamliwe włosy powinny zdecydować się na proste z dobrze rozmieszczonymi i miękkie szczeciny tak, że ciepło suszarki osiągnie ten sam sposób wszystkie przewody.

Prawo szczotka do zmniejszenia lśniące włosy to jeden z jonów w szczecinie. Jony uczynić fiozinhos pozostać na swoim miejscu i nie zepsuć swój wygląd. Już tych, którzy wolą zostawić obszerną włosy z pędzla powinny inwestować w rundzie o większej średnicy.

Pozwolić włosom z tym skutkiem dużych i masywnych fal, idealny jest inwestowanie w podwójne szczotki i suszarki. Okrągłe szczotki z włosia nylonowych wykonać zadanie dobrze pozostawiając nieporęcznych loki w jej włosy. W tym przypadku zawsze wolą szczotki ceramiczne z jonu ponieważ trzymają ciepło suszarki dłużej bez opuszczania elektryzowaniu się włosów.

Zauważ, że szczotkowanie powinno być zrobione z włosami Wystarczy trochę wilgoci. Im bardziej mokre włosy jest bardziej elastyczna jest nici, co jeszcze bardziej podatne na uszkodzenia i zniszczenia jego struktury.

Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że aby rozwikłać wątki, to najlepiej używać grzebienia i zrobić to z pomocą kremu do grzebienia, bardzo delikatnie. I po untangling można już zrobić pierwszy wysuszeniu włosy zakończeniu suszenia, a następnie modelowanie włosów za pomocą szczotki.