Aby zapewnić ten wynik we włosach, owiń włosy z dzieckiem Liss grubym i przeczesać włosy następnie miękką szczoteczką.

„<t

Inną opcją jest owinąć grzywkę zostawić ją z większą objętość. Wysuszyć włosy używając trochę mus aby zapewnić większą objętość do włosów.

„<t

Styl włosów Marilyn Monroe sprawia, że ​​klasyczny wygląd i elegancki. sprayu nadużycie aby utrzymać stałą dłuższe włosy.

„<t

Wartości kontury twarzy z tego modelu fryzurę. Idealnie, spray ma silne przywiązanie do zapewnienia, że ​​włosy są już zatrzymany.

„<t

Innym sposobem, aby stworzyć bardziej naturalne fryzury partii na kręcone włosy jest użycie Liss dziecka zwijać włosy i trzymać część grzywką powrotem tworzących pęku.

„<t

Pęków mogą być również wykorzystywane w dnia na dzień. Strzępić tylną grzywkę do podjęcia najbardziej obszerną kępkę.

 <p>Krótkie włosy mogą być także synonimem slicked partii. Postaw na Mohican żelu pęków rock w oficjalnych imprez. </p>„/><p>Krótkie włosy mogą być także synonimem slicked partii. Postaw na Mohican żelu pęków rock w oficjalnych imprez. </p><Img class =

Dla tych, którzy wolą bardziej niechlujny wygląd, to może być doskonałym rozwiązaniem. Użyj grzebienia do rozdrabniania i zostawić grzywkę z objętości.

„<t

Pęków kształcie liści z mokrym włosy wyglądają z rocznika powietrza i mieszanki ładnie z oficjalnych imprez.

„<t

Jest to idealny rodzaj fryzury dla kobiet z afrykańskiego włosów. Użyj żelu wystarczającej do zapewnienia, że ​​czub schłodzić dłużej.

„<t

Pęczek z tomu jest odpowiednia dla tych, którzy chcą opuścić akcesoriów i makijażu promowane.

„<t

Jest to włosy nadają się do narzeczonych i druhny ślubnych i może być używany z akcesoriami do włosów jak tiara, na przykład.

„<t

Klasyczny kucyk jest bardziej elegancki w połączeniu z kok. Fryzura jest wskazane, aby zmiękczyć objętości zbrojnej włosów.

„<t

Dla tych, którzy wolą stroną bardziej naturalne włosy, jest to świetna fryzura, ponieważ zapewnia mocowanie i naturalnie całej imprezy.