Francesinha metalu przekątna - Kobiety Porady

Zdjęcie: Kobieta Porady

Istnieje wiele sposobów, aby ozdobić paznokcie są już zmęczeni wiedząc, prawda? Innowacji, zdecydowaliśmy się dołączyć do przekątnej technikę Francesinha z tendencją do polerowania metalu. Poza nowoczesnym, można łączyć różne kolory i glazury tekstur z tej techniki.

Szkliwa metaliczne przyszedł ze wszystkim i obiecujemy zatrzymać chwilę. Korzyści są ogromne, i ma lepszy zasięg wciąż mogą dać bardziej efektowne paznokcie powietrza.

Aby zrealizować nasz Francesinha metalu przekątnej, wybraliśmy dwóch klasycznych kolorach: czarnym złotem. Czarna emalia jest kremowy i ma złoty dotyk brokatem.

W uzupełnieniu do glazury są potrzebne dwadzieścia małe kawałki taśmy maskującej, aby wykonać technikę.

Krok po kroku przekątnej metaliczny Francesinha

Pierwszym krokiem jest zastosowanie dwóch warstw kremowym czarną emalią, wybraliśmy Sepia drastyczny czarny (średnia cena R $ +3,00). Oczyść szkliwo z nadmiarem acetonu, wykałaczki i bawełny. Można znaleźć wszystkie te produkty w sklepach kosmetycznych, rynków lub aptekach.

Sporządzono trzeba czekać co najmniej godzinę do rozpoczęcia drugiego etapu, jak gwoździe nie są suche, taśma może trzymać i ma szkliwo wybrane z podstawy.

Francesinha metalu przekątna - Kobiety Porady

Drugim krokiem jest wklejenie taśmy maskującej przekątnej wszystkie paznokcie. Ważne jest, aby wkleić taśm oburącz w przeciwnych kierunkach tak, że są one harmonijne. Na przykład, jeśli użytkownik zdecyduje się przenieść wiersz po lewej stronie paznokcie w jego lewą ręką, prawa ręka wklejać naklejki na prawym boku paznokcia.

Sporządzono że po prostu zastosować warstwę emalii złota na czarnej części paznokci. Wybraliśmy I wszyscy Impala (średnia cena R $ 3,00). Takie emalia ma wielkie przykrycie druga warstwa nie jest konieczne, ale korzystać z dwóch warstw dla lepszego pokrycia jeśli potrzeba szkliwo.

Francesinha metalu przekątna - Kobiety Porady

Konieczne jest, aby czekać na piętnaście do dwudziestu minut przed wyjęciem paznokcie taśmą maskującą. Ten etap będzie ważne, ponieważ jeśli paznokcie są mokre uruchomieniu ryzyko psucia się wystrój. Usunąć taśmę gwoździ po całkowitym wyschnięciu wytrzyj nadmiar waty, wykałaczki i acetonu.

Wreszcie zastosować dodatkową warstwę blasku nawet tekstury glazury.

Francesinha metalu przekątna - Kobiety Porady

Istnieje kilka sposobów, aby łączyć kolory paznokci dla tej dekoracji. Wolą ciemniejsze odcienie i dobry zasięg dla efektu na zdjęciu powyżej.