5 murowany sposoby, aby zmiękczyć ciasne buty

Foto: Thinkstock

Kobiety, kiedy zakocha wydają się zrobić wszystko, by żyć tą miłością - i oczywiście, że zwrot dotyczy dużo więcej butów niż mężczyźni, jeśli o to chodzi. Kiedy widzisz buta w oknie wystawowym, w którym jest przyciągany, choć jest trochę ciasno, a zatem zabić ci ból w stopach na kilka dni, to jest prawdopodobne, aby kupić parę i nie skarżą się na konsekwencje na koniec , Ale to nie jest konieczne, aby cierpieć, niektóre rzeczy można zrobić tak, że tor swoich marzeń nie boli tak bardzo.

1. Staraj się złagodzić je przed pójściem na ulicy z nimi

Mężczyźni twierdzą, że to szalony, aby kupić buty, które nie pasują idealnie na nogach, ale faktem jest, że nie jesteśmy zainteresowani tym. Jeśli nie było numeracja w sklepie lub jak tylko przeszkadza, spróbuj zrobić test przed wyjazdem gdziekolwiek za pomocą pary. Używać w domu przez kilka godzin dziennie. To kształt buta do kształtu nogi i pozwala im nie boli cię tak okrutnie, gdy użytkownik zdecyduje się użyć je za prawdziwe.

2. Użyj nawilżający stóp - i buty

Jeśli mają trudności, aby umieścić na buty, starają się wydać trochę moisturizer stopy. Jeśli to nie wystarczy, również rozprzestrzeniać się trochę balsam wewnątrz buta, w obszarach, które wydają się już niepokoić. Przyczynia się to do „rozciągnięcia” trochę buty i „slide” stopą do niego. Końcówka działa szczególnie dobrze na skórzanych butach.

3. Za pomocą worków z wodą

Napełnij plastikową torbę z wodą i krawat, a także, tak aby woda nie wycieka. Następnie wstawić worek do buta lub mocowanie za pomocą elastycznej taśmy i zwracając uwagę na to, że woda skupiać się w ograniczonej przestrzeni. Następnie umieścić buta w zamrażarce. Co się dzieje, że jak woda zamienia się w lód, to rozszerza się i „prowadzi” buta razem.

4. Spróbuj ogrzać je z suszarki do włosów

Nosić grubą środku i dążyć do noszenia butów w pytaniu nawet z nimi. Następnie wziąć suszarkę do włosów i umieść go w bezpiecznej odległości buty, tak że można go ogrzać je bez ich spalania. Jednocześnie, spróbuj przenieść swoje stopy wewnątrz buta, bo iść powoli ustępuje.

5. Odwołanie do niezwykłego wykorzystania ziemniaków

Tak, wspólne ziemniaki, te same, które używasz, aby frytki lub puree. Jedynym wymogiem jest to, że są one na tyle duże, aby wypełnić buty. Dziwne, ale skuteczne techniki jest, aby pasowały do ​​ziemniaków wewnątrz buta i pozostawić go tam przez jakiś czas - na noc lub dwie, w zależności od powagi sytuacji. Ziemniak będzie płacić z papieru i trzymać buty rozciągnięte tak, że będzie ustępować, po jakimś czasie. Jeśli problem jest w strefie palców, na przykład, można użyć mniejszych ziemniaki, trzymając je tylko w tym regionie.