Biorąc środowisk zapach papierosów - Porady Kobiety

Papieros pozostawia silny zapach w domu, który często może wydawać się niemożliwe, aby je wyeliminować. Jednakże, istnieje kilka sztuczek, które pomogą zwalczyć nieprzyjemny zapach tytoniu i pozwól pachnący i schłodzoną dom. Sprawdź sześć sposobów, aby podjąć i ukryć zapach dymu papierosowego w domu iw samochodzie i pozbyć się tego problemu już.

1 - Otwarte drzwi i okna

Jeśli drzwi i otwarte okna nie oferują zagrożenie dla bezpieczeństwa w domu, utrzymać je otwarte, kiedy ktoś pali i pozostawić je otwarte jak najwięcej po tak, że świeże powietrze może przepływać przez dom i wyeliminować zapach papierosów.

2 - ocet

Ocet można umieścić w małych doniczkach i dystrybuowane przez pokoje w domu, które są z zapach papierosów.

Innym sposobem wykorzystania ocet do usuwania zapachu tytoniu jest moczyć gąbkę w naczyniu octem i pozostawić go w środowisku chcesz. Pamiętaj, że ocet muszą być uzupełniane od czasu do czasu, jak schnie powoli.

Postawić samochód słoik z octu i ręcznikiem i pozwolić okien zamkniętym samochodzie. Niech garnka z ręcznikiem na jedną noc w samochodzie, a rano samochód będzie wolny od zapachu papierosów.

Aby uzyskać zapach tytoniu ściany, przetrzeć octem. Sporządzania roztworu octu i wody, pół na pół. Przepuścić roztwór na ścianach szmatką, a następnie wytrzeć z inną czystą szmatką.

3 - Perfumy lampę

Ping kropli perfum w lampie. Gdy zapala lampy i nie nagrzewa się, zapach twoich perfum będzie rozłożone w całym środowisku oraz w celu ukrycia zapach papierosów. Ale bądź ostrożny, kapanie kropel nie przesadzić i zrobić to z zimną żarówką.

4 - węgiel aktywowany

Węgiel aktywowany ma wielkie środowisk brzydkich zapachów moc. Umieścić niewielką ilość na garnki i rozpowszechniania dom. Należy uważać, aby utrzymać doniczki w miejscu niedostępnym dla dzieci.

5 - Piasek dla kotów

Położyć mokry piasek w popielniczki. Aby zgasić papierosa w żwirek dla kotów, można zapobiec rozprzestrzenianiu się zapach. Piasek należy wymienić, gdy jest to na tyle brudna, więc miej oko.

6 - wodorowęglan sodu

Rozłożone wodorowęglanu sodu do dywanu. Ta końcówka służy również do dywanów i mebli. Odstawić na wodorowęglanu obiektu przez noc i następnego dnia czyszczący przechodzi do usuwania pyłu.

Wykonując niektóre lub wszystkie z tych porad, możesz zostawić w domu schłodzone, dobrze przyprawione i nie ma śladu zapachu papierosów. Więc ty i twoi goście docenią nawet więcej czasu w pomieszczeniach zamkniętych.