Nad? 7 składników, które mogą być podstawione w recepturach - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Gotowanie może być przyjemne aktywności, ale dla tych, którzy robią to codziennie, niektóre składniki talii i znajomość gry jest bardzo potrzebne. Kreatywność, który musi być stosowany w kuchni musi nie tylko z rodzajem pokarmu dla wybranego menu, ale również ze sposobu, zostanie on przygotowany przed udaniem się na stole.

Nic bardziej irytującego niż uzyskanie recepty, a następnie do „położyć swoje ręce brudne”, uświadomić sobie, że nie masz w domu ten szczególny składnik, niezbędny, aby była ona sfinalizowana. W tych czasach, niektóre zmiany mogą być dokonywane bez uszczerbku dla ostatecznego wyniku.

1 - piwo

Niektóre przepisy poprosić obejmują szkło lub puszkę piwa, aby pomóc dać przyprawy do pieczeni i garnek z mięsem, na przykład. Jeśli nie masz piwo w domu, czy wolą trzymać z dala od alkoholu kuchni, rozwiązanie jest bardzo proste: użyć bulionu. Ponieważ celem jest tylko hartować zastąpienie nie będzie dużej różnicy.

2 - śruba Mąka

Szeroko stosowany do panierki, bułka tarta jest typowym składnikiem, który ma tendencję do „znikają” w szafie, kiedy jest ono najbardziej potrzebne. Jeśli w tej chwili masz suchy chleb dostępne, pokonać go w blenderze, aby uzyskać mąkę. Jeśli, z drugiej strony, nie jest to opcja, po prostu rozpadać woda i sól krakersy lub tosty - efekt jest taki sam.

3 - syrop kukurydziany

Kilka receptur z wykorzystaniem syropu kukurydzy w kompozycji. Ale jeśli nie jesteś wspaniały kucharz, jest mało prawdopodobne, aby mieć syrop kukurydziany w domu. W związku z tym, jak to jest stosowane w celu zastąpienia cukru, można go wymienić na inny produkt, bardzo popularne: miód.

4 - Śmietana

W praktycznych przepisów, takich jak befstroganow krem ​​nie zawsze jest w zasięgu ręki. Jeśli jesteś już w połowie drogi do dochodu stole i nagle sobie sprawę, że dostępne śmietana nad użyć mleka, aby go zastąpić. Wystarczy dodać 1/3 szklanki masła herbaty ¾ szklanki herbaty mleka.

5 - Jaja

Kto nigdy nie dostał tort i dopiero po zmieszaniu różnych składników, zrozumiał, że nie było jajek w lodówce, nie wiem, co to znaczy gniew. Wierzcie lub nie, mogą one zostać zastąpione przez nie mniej niż tłuczone bananów z drożdży. Pół banana i drożdży pół łyżeczki jest równoznaczne z jajkiem.

6 - Olej

Innym składnikiem, którego wymiana jest niemal niewiarygodne. Wymienić olej w receptur dla Apple. Tak, owoce. I mniej tłuste, jabłko jest dobrym rozwiązaniem, aby zawierać więcej owoców w diecie - a różnica może być nawet nie zauważył. Filiżanka jabłka zastępuje doskonałą filiżankę oleju w przepisy na ciasta i ciasteczka.

7 - Cukier

Niektórzy ludzie lubią mieć zdrowsze alternatywy do używania zamiast cukru białego - nawet rafinowane. Dobrym rozwiązaniem jest cukier brązowy. Stosunek wynosi 1 ź kubek i każdy cukier brązowy filiżanki cukru białego. Inną propozycją jest wykorzystanie miodu ¾ szklanki dla każdej filiżanki cukru białego.