7 sposobów na pokonanie ciepła w domu bez użycia klimatyzacja - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Kiedy dotrą do ciepłych miesiącach roku, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy to jak zmierzyć dni i noce stłumiony, czy na ulicy, w samochodzie, w pracy czy nawet w domu. Aby obejść nadmiernego ciepła, to jest wspólne dla ludzi, aby inwestować w jednostkach klimatyzacyjnych, jak opuszczą chłodniejsze otoczenie niemal natychmiast.

Jednak urządzenie to nie może być najlepszym rozwiązaniem. Wysoki koszt urządzenia, w połączeniu z większym nakładem energii i to powoduje szkody dla zdrowia poprosi o wykorzystaniu innych środków, przed uruchomieniem do najbliższego sklepu, aby kupić.

1 - Keep zasłony zamknięte w ciągu dnia

Zasłony są ważnymi partnerami, aby nie przegrzać swój dom w lecie, ponieważ blokują one to nadmierne spożycie światła słonecznego. Najlepiej jest zatem trzymać je zamknięte, aby zapobiec mini szklarni w domu.

2 - Jak najlepiej, aby utrzymać ciepło na zewnątrz

Jak o inwestowaniu w jakimś filmie, które odbijają światło słoneczne mogą być umieszczone w oknach? Ten rodzaj materiału będzie utrzymać ciepło domu jednorodzinnego spowodowanych przez promienie słoneczne poprzez odbicie tych promieni.

3 - Chłodne nocne powietrze musi być utrzymywana tak długo, jak to możliwe

W nocy, zazwyczaj, powietrze nie jest zwykle tak duszno jak w ciągu dnia, więc ważne jest, aby wykorzystać ten czas na swoją korzyść. Gdy słońce w dół, a wiatr jest chłodniej, więc otworzyć wszystkie okna i niech bieg powietrza po całym domu, zamykając je ponownie, zanim dzień zaświta i zacząć ponownie podgrzać.

4 - wymienić żarówki

Kilka lat temu została już mówić o zaletach zmieniając żarówki - lampy zwane również „na gorąco” - białych świateł, lub „na zimno”. W ostatnich czasach, nawet jeśli została wprowadzona na rynek lampę LED, nawet bardziej ekonomiczne i trwałe niż konwencjonalne białych żarówek. Wymiana ta pomaga również zmniejszyć ogień w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ żarówki wytwarzają więcej ciepła niż inne.

5 - Użyj sztuczki, aby nawilżyć powietrze kryty

Wszystko jest fair pozwolić powietrze mniej „na sucho”, zwłaszcza przed snem. Użyj pojemników wypełnionych wodą słodką w każdym pomieszczeniu w domu - wystarczy być ostrożnym, jeśli masz małe dzieci, ponieważ nawet niewielka ilość wody może być tyle, aby dziecko utopić. Innym dobrym rozwiązaniem jest moczyć ręczniki i rozłożył je w domu, na tylnej części krzesła i drzwi szaf, na przykład.

6 - Etch powietrze siebie

Wentylator połączony z butelką wody w mrożonych prawej przedniej jest prostym i skutecznym sposobem na cyrkulację zimnego powietrza przez pomieszczenia bez włączania klimatyzatora.

7 - Nadużywanie napojów zimnych i orzeźwiający żywności

Nawodnienie jest ważne w gorące dni. zimne napoje i świeże żywności, takich jak popsicles owocowych i owoców są dobre opcje ominięcie ciepło ciała i komfortowy pobyt w okresie letnim.