Feng Shui - Naucz się zharmonizować swój dom - Women Porady

Feng Shui to starożytna chińska filozofia sztuki zharmonizowanie energii i środowiska. Uważa się, że według niektórych zaleceń, ta sztuka może dać bilans energetyczny dla każdego pomieszczenia w domu za pomocą prostych zmian.

Aby dowiedzieć się, jak zharmonizować swój dom, trzeba przestrzegać zasad Feng Shui prawidłowo. Kolory, zaokrąglone kształty, aranżacje mebli, naturalne elementy, takie jak kamienie, rośliny, kryształy i elementów dekoracyjnych, takich jak lustra, są kluczowymi cechami Feng Shui.

W dowolnym miejscu w domu, sprzątanie, organizację i naprawić wszystko, co jest uszkodzony jest krytyczna, ponieważ fizyczna bałaganu wpływa na zaburzenia psychiczne i emocjonalne.

Przynieść pozytywną energię do otoczenia, obrazy do dekoracji domu powinien być wybrany z radości i dobrobytu obrazów. Stanowisko lustro powinny być wybrane bardzo starannie, powinna ona odzwierciedlać do domu tylko obrazy, takie jak kwiaty, ogrody, zwierząt lub obrazy, które przechodzą dobre wibracje.

pokój

W sypialni, lustro nie odzwierciedla osoby śpiącej, aby nie powodować stres. Łóżko powinno być zawsze po przekątnej stanowisko i nie dostosowane do drzwi sypialni. Nie sprzyja utracie energii, unikać łóżko ma zostać zbudowany w szafie i jest umieszczony pod oknem. Zdecydować o delikatnych kolorach pościeli, mebli i jasnych obiektów liczb parzystych sprzyjać relacji.

pokój

Dla bardziej przytulnym pokoju, kanapa i lustra powinna być umieszczona przed drzwiami wejściowymi. Kolory ścian powinny być w kolorach pastelowych i przestrzeń musi mieć mnóstwo naturalnego światła. Jeśli chcesz ozdobić pokój z roślin, zawsze wybierać naturalne, jak one przynieść więcej radości dla środowiska i powinny być umieszczone w pobliżu miejsc, które emitują promieniowanie, takich jak telewizja, radio i komputer.

Te przedmioty dekoracyjne, takie jak świece, kryształy, obrazy, ramki do zdjęć musi mieć jasne kolory, ponieważ służą one do prowadzenia energii w innych działach. Posiadanie akwarium lub fontanna w przestrzeni symbolizuje pieniędzy i bogactwa. Woda pobudza energię życiową i przyciąga mnóstwo materiału.

łazienka

W łazience musi mieć dobre oświetlenie, wentylację i duże lustro. Drzwi nie powinny otwierać się bezpośrednio do salonu i muszą być zawsze zamknięte. To samo należy zrobić z pokrywy WC i kanalizacji.

Udekoruj z jasnych kwiatów dla równowagi w środowisku. Wypuszczać i kończy nierównowagi, położyć talerzyk z grubej soli za drzwiami łazienki. Aby zmniejszyć stres psychiczny, używać środków dezynfekujących lub esencje podstawie sosny.

kuchnia

W celu uniknięcia konfliktów między członkami rodziny, elementy ognia i wody powinny trzymać się z dala. W kuchni, konieczne jest, lodówka, piekarnik i kran tworzą trójkąt z odległości mniejszej niż pół metra, a bok. Tworząc barierę w elementach, umieścić rośliny wśród nich ani nawet zieloną matę.

Piec powinien zawsze trzymać z dala od okna, aby zapobiec bogactwo i szczęście perspektywa ucieczki. Aby utworzyć odbicie, umieść taśmę odblaskową lub lustro w oknie.

Kolory jak zielony, pobudzają kreatywność, ponieważ żółty przyciąga dobrobyt i bogactwo. Kolory te mogą być obecne w żywności, takich jak owoce i warzywa, jak dekoracje. Zioła oczyszczają środowisko, w kuchni znajduje się ogród z mięty, pietruszki i rozmaryn.

drabina

Według Feng Shui, schody nie powinny znajdować się naprzeciwko głównego wejścia do domu. Przez posiadanie gromadzenia energii Yin, wskazane jest, że pod schodami jest jak ogród z kamieni naturalnych jasnych kolorach, które są bogate w energię Yang.

Bagua

Feng Shui - Naucz się zharmonizować swój dom - Women Porady

Na okrągłej energii prawidłowo, rozsianych po całym domu ośmiokątny instrumentem wykorzystywanym umieścić Feng Shui w praktyce Bagua.

Każda strona to oznacza dążenie życia i ma sens i sposób, aby zrównoważyć edukację i duchowość, zdrowie i relacje w rodzinie, związkach, kreatywności, pracy, przyjaciół i dobrobytu oraz profesjonalną uznanie. Powiesić Bagua zawsze na poziomie oczu najwyższego osoby w domu.

[Ngg_images display_type = Photocrati-nextgen_pro_horizontal_filmstrip gallery_ids = 8]