6 sprytnych sposobów wykorzystania rolkę klejącą - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Celem na rolce klejącej jest dość oczywista: usunąć włosy, bale i inne włókna niechcianych włosów z ubrania. Został on stworzony w celu wymiany szczotek i czysty, bez uszkodzenia tkanki ulubionej bluzki, sofa lub dywan - na przykład.

Którzy mają zwierzęta, zwłaszcza, znany jako wałek kleju sprawia, że ​​trudne zadanie utrzymywanie wolnych ubrania. Ale można iść poza podstawy. Rolki klejące są świetne narzędzia do czyszczenia kilka bardzo trudnych rzeczy do usunięcia, a także pomagają w obszarach czyszczenia trudno dostępnych.

Wałek klej może być bardzo przydatna, gdy trzeba:

1. Oczyścić wnętrze torby

Wydaje się, że magia ilość przedmiotów, które większość z nas kobiety mogą przechowywać w torbie. I to jest również często stosowany jako tymczasowych zbiorników magazynowych i śmieci, które nie wykluczają się na ulicy, prawda?

W tej sytuacji, Wałek klej może być bardzo przydatna podczas czyszczenia okruchy i inne rodzaje torbie podszewka brud, bez konieczności go zmyć całkowicie. Proste!

2. Zbierz blask całej podłodze

Jeśli znajduje się lista, z pewnością proszek blask jest jednym z najtrudniejszych rzeczy do czyszczenia. Ten materiał przylega do absolutnie wszystkiego i można spędzić tygodnie znalezienie go przez dom. Jeśli mieli nieszczęście rozlać jasność używany w makijażu lub pracy w szkole Twojego dziecka, wiesz jak to jest.

Ale nie ma sensu płakać nad rozlanym brokatem. Zamiast tego należy użyć rolki klejącej w czyszczeniu - to prawdopodobnie ułatwi to zadanie.

3. Oczyścić wnętrze samochodu

Każdy samochód ma tych trudno dostępnych miejscach z odkurzacza - zwykle znajduje się pomiędzy siedzeniami lub pod nimi. Efektem braku czystości tylko zrealizować podczas upuszczenia telefonu lub innego obiektu - który z powrotem pokrytej kurzem, prawda?

Alternatywą jest użycie wałka kleju do usuwania pyłów, które gromadzi się w tych obszarach. Szukaj na rynek mniejszych wersji tego narzędzia uniwersalnego i zawsze pozostawić go w schowku.

4. Zebrać stłuczone szkło

Czyste niewielkie fragmenty szkła jest pracochłonna i wymaga dużej staranności, aby uniknąć obrażeń. Aby to ułatwić, można użyć rolki klejącej i zebrać te małe odłamki szkła rozrzucone na ziemi bez zranienia.

5. Oczyścić szuflady

Podobnie jak samochody, szuflady mają obszary, w których czyszczenie jest często zaniedbywane. Ułatwienia tego etapu czyszczenia za pomocą wałka kleju. Tak więc nie jest konieczne, aby usunąć miejsce szufladę, aby zrobić z niej brud.

6. Wyjąć proszku dywan i zasłony

Otrzymasz nieoczekiwaną wizytę i to nie jest czas, aby oczyścić dom? Ciesz uchwyt rolki klejowej do usuwania kurzu meble, dywany i szybki, więc jednorazowe zasłony. Praktyczny, nie?

Znając wszystkie te formy (i innych, że ich kreatywność wynaleźć) używać rolki klejącej, może to stać się narzędziem pierwszej potrzeby w codziennych zadań, aby zaoszczędzić czas i ułatwić prace domowe.