7 wskazówek, aby utrzymać swoją torebkę zorganizowany - Kobiety Tips

czy torba jest duża czy mała, faktem jest, że kobiety zawsze zorganizować jedną małą drogę do przeprowadzenia wszystko, czego chcą i potrzebują w nim. A wynik jest prawie zawsze prawdziwy bałagan.

Aby uniknąć tego powikłania utraty dobrych minut szukają czegoś, będziemy uczyć 7 porad, aby utrzymać torebkę zorganizowane.

Nie więcej bałagan!

1. Oddzielić najważniejsze rzeczy, które muszą zostać załadowane na jeden dzień-to-day, jak dokumenty, klucze, portfel, telefon komórkowy, makijażu. Jednak wielkie torba jest tylko przeprowadzić niezbędne.

2. Aby mieć większą wygodę i zajmują mniej przestrzeni użyj necessaries i małe woreczki, aby pomieścić makijaż i inne przedmioty codziennego użytku.

3. Jeżeli worek jest zbyt mały, brak miejsca, ale jest duży, trudno jest znaleźć cokolwiek. Wybierając nową torebkę, należy rozważyć oprócz piękna, jeśli rozmiar jest odpowiedni do przeprowadzenia wszystko, czego potrzeba.

4. Zawsze inna torba na każdą okazję. Aby wykorzystać w pracy, torba musi mieć przestrzeń dla obiektów, które muszą być stosowane przez cały dzień. Już przy specjalnych okazjach, takich jak festiwale i imprezy, więc proszę używać tylko małe kieszonki do przewozu najważniejszych rzeczy.

5. strona rezerwa i zewnętrzne kieszenie na przedmioty takie jak klucze i małych obiektów. Więc można zaoszczędzić czas i nie są narażone na ryzyko ich utraty na dnie torby.

6. Zrób Clean Sweep liczy również. idealnie oczyścić torbę co dwa tygodnie.

7. W zewnętrznego czyszczenia worka, konieczne jest, aby wyrzucać rzeczy robią objętości, takich jak papier. Wyrzucić wszystko, co nie jest posiadanie więcej użyteczność i zorganizować resztę, oddanie w kieszeni i przegród.