Usuwanie powierzchni kleju - Kobiety Porady

Jedną z rzeczy, która drażni nikogo do zakupu nowego produktu, szczególnie szklanki, słoiki, wiadra i inne naczynia, które są bardziej narażone jest taki klej, który tkwi w opakowaniu wraz z kawałkiem kleju, który wydaje się niemożliwy do usunięcia.

Na szczęście, nie ma powodu do paniki. Jeśli to był problem, że ci przeszkadzał, można pożegnać się z nim. Poniżej znajduje praktyczne i niedrogie rozwiązania, które usuwają wszelkiego rodzaju opakowań kleju przy użyciu produktów, które można łatwo znaleźć w supermarkecie. Sprawdzić.

klej klej na opakowaniu

Jednym ze sposobów, aby usunąć ten rodzaj kleju jest za pomocą zwykłego octu używamy w kuchni.

Krok po kroku: Nałóż trochę octu, najlepiej białego octu winnego, na całej powierzchni kleju i gdzie klej jest rozwalony. Niech resztę. Następnie pocierać palcami lub gąbką w kuchni. Tam, klej na zewnątrz, a produkt jest wolny od kleju. Umyć i osuszyć zbiornik zostawić to gotowy do użycia.

Inne rodzaje opakowań kleju

Szklana butelka kleje opakowaniowe, na przykład, nie może wyjść z trick octu. Aby usunąć ten rodzaj kleju o nazwie niepolarnych, użyjemy innej techniki, zob.

Krok po kroku: Aby usunąć kleje niepolarne połączeń, trzeba oleju jadalnego. W tym przypadku należy wcierać olej na klej tak, że rozpuszcza się i wyjść. W bardziej wytrzymałe i nie zarysowanie powierzchni, można użyć gąbki. Jak najbardziej delikatnych powierzchni, wolą rozpuścić klej przy pomocy serwetka lub papierowym ręcznikiem.

Ściana cola lub inne powierzchnie z brudem

Meble lub ściany klejów i zostały one usunięte ale ogólnie sklejania brud i pył, który jest jeszcze klej. To może zostawić dowolną powierzchnię brudnego powietrza. Tak więc dowiedzieć się co następuje usunięcie tego kleju i brudu w prosty sposób.

Krok po kroku: Aby usuwanie kleju wraz z brudem, wziąć kawałki taśmy maskującej. Podejmują paski taśmy maskujące i dotknąć brud. Tak więc, klej i brud kij do taśmy i pozostawić powierzchnię.

Więcej wskazówek ...

Jeśli nawet z tych trzech opcji nadal nie można usunąć klej naklejkę na opakowaniu w samochodzie lub na innych powierzchniach, można wybrać produkty wykonane specjalnie do usuwania kleju kleju. Produkty te można znaleźć na rynku lub w specjalistycznych sklepach z materiałami budowlanymi. Jednak ważne jest, aby sprawdzić, jakie powierzchnie można stosować przed nałożeniem gdzie chcesz zapobiec powstawaniu plam.

Kolejna wskazówka proponuję jest uniknięcie wklejania naklejek na powierzchniach takich jak ściany malowane farbą i regularnego karoserii samochodów. Na ścianie, która może być usunięcie kleju, farby spódnicę z nim. I nadwozie samochodu, klej może zostawić plamy i nie jest tak łatwo zdjąć bez zarysowań.

Rozwiązanie dla tych, którzy muszą posiadać coś na ścianie lub nawet naprawić obiektów jest klej. Istnieje już kilka firm, które dystrybucji produktu w Brazylii i jest sprzedawany jako masowe, które mogą być umieszczone na każdej powierzchni, nie pozostawia śladów. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych taśm, które pozostawiają ślady kleju, gdziekolwiek się znajdują.