Ciasto zaprzecza szalony: leczyć się do tych niezwykłych receptur!

Zdjęcie: Getty Images

Jeden rodzaj ciasta, które najbardziej opuścić namiętny brazylijski jest „zaprzecza crazy”, tradycyjnie wykonane z czekoladowego ciasta i przykryć granulowanej brygadiera. Nic więc dziwnego, że jest kochany, prawda?

Istnieją dwie różne wersje powstania tego wspaniałego receptury. Pierwszym z nich jest to, że zostały stworzone w Brazylii obok 1840. W tej historii, niewolnik byłby zapukał czekoladę w przepisie innego ciasta. Ponieważ nie znała prawa portugalskiego, był nazywany „zaprzecza szalony” i nowe ciasto zakończył się wygraną jego pseudonim.

Druga wersja tej historii jest to, że w tym samym czasie. W przypadku, gdy niewolnik zmienił niektórych składnikach oryginalnej receptury z „crazy” sposób. To byłby powód, dla nazwy receptury.

Cóż, najważniejsze jest to, że ciasto jest rozkoszą i podbić każdego! Więc cieszyć się i zobaczyć 19 zaprzecza przychody szalony dać ślinka!

proste przepisy

Ciasto zaprzecza szalony: leczyć się do tych niezwykłych receptur!

Zdjęcie: Play / Mógłbym zabić na deser

Chcesz zacząć od tradycyjnego? Więc cieszyć się i poznać te niesamowite recepty i są bardzo praktyczne i łatwe do wykonania!

Przeczytaj także: 10 receptur alfajor aby dłoń na plecach i modląc się jeść

1. Ciasto zaprzecza szalony tradycyjny: najbardziej znane i wersję tego pysznego ciasta! Bardzo praktyczny, jest gotowy w 40 minut, a ich zasięg nie jest zbyt słodki, idealny dla tych, którzy wolą coś bardziej miękkie!

2. Proste szalony Nega: chcesz uprościć? Zobacz ten film, który sprawia, że ​​najprostszą wersję przepisu z porządku dobrze wyjaśnione! Przepis daje średnią płytę i naprawdę jest bardzo proste do zrobienia!

3. Odrzuć nakrętki wodorowęglan: za pomocą wodorowęglanu sodu, masa uzyskać lekkości i objętości. Czy można pokonać wszystkie składniki receptury nawet w ręku, jeśli nie blendera lub miksera.

4. Odmawia szalony łatwy i tani: za pomocą prostych i tanich składników, to doskonały przepis na ciebie, że jesteś w potrzebie ratowania! Ten przepis bierze również mniej cukru niż inni, co czyni ją mniej słodki i bardziej zdrowe.

5. zaprzecza szalony Moist: idealny dla tych, którzy kochają urok wilgotnego ciasta. Ten przepis bierze również mleko, co sprawia, że ​​ciasto jest jeszcze smaczniejsze! Irresistible, prawda?

Przeczytaj także: 13 pysznych receptur szczęśliwie żonaty, aby cieszyć się na każdą okazję

6. szalony Nega mikrofalowa: chcesz zaoszczędzić czas i zyskać na praktyczność? Jest to idealna recepta dla Ciebie! Smak jest tak dobry dla wyczynu w tradycyjnym piecu!

7. szalony Nega blender: zobacz jak zrobić to pyszne ciasto i szybko za pomocą blendera, pokonując wszystkie składniki. jest wykonana z 50% kakao chocoate pozostawiając ciasto z wyraźnym smakiem!

8. zaprzecza szalony z białek: To niezwykle miękkie ciasto i pyszne? Użyj białka, aby dostać się do tego punktu! Pokrywa wykonana z czekolady jest więcej docinha i jest zmorą dla tych, którzy lubią dobrą brygadiera!

9. Woda z szalonym Nega: Zalecany dla niezbyt słodkie receptury, korzystanie wrzącej wody w przepisie jest postrzelony i upaść! Pokrycie bierze również mleko w swoim składzie, dając wyjątkowy smak!

Przepisy ze szczególnym kontakcie

Ciasto zaprzecza szalony: leczyć się do tych niezwykłych receptur!

Zdjęcie: Odtwarzanie / przyprawy alternatywna

Ci, którzy chcą dać bardziej wyrafinowane powietrza do ciasta, jak o skręcie w przepisie?

Przeczytaj także: 10 receptur ciasto pyszne mąki kukurydzianej i łatwe do wykonania

10. zaprzecza szalony z kokosa: dotyk startego kokosa w cieście sprawia, że ​​ta wersja tortu pyszne! Prawie przypomina prestiżową przepis na ciasto, ale nadal z tradycyjnym dotyku torcie zaprzecza szalony!

11. zaprzecza szalony z mleka skondensowanego: Innovate oddanie mleko skondensowane luzem, coś zupełnie innego od tradycyjnych! Zasięg w tym przypadku jest wykonany z mlekiem, aby uniknąć nadmiaru cukru i przychody są mdłe.

12. zaprzecza szalony z brązowym cukrem: zdrowsze i smaczniejsze, ta wersja opuszczę cię oczarować! Ponadto przepis jest całkowicie wegańskie, idealny dla tych, którzy podążają tą filozofię życia!

13. zaprzecza szalona z nutką wanilii i kremową polewą: że szczególnym smaku waniliowym, przypominający dzieciństwa, z pysznego polewa! daje to 10 porcji, z doskonałym wyborem dla przekąskę późnym popołudniem!

14. zaprzecza szalony z błyszczącej okładce: albo niewiarygodnie piękne ciasto wyjdzie dobrze na zdjęciach i zostawić swoich gości w zachwycie? Ta polisa daje niesamowity efekt! Ciasto jest bardzo napowietrzone, idealny dla tych, którzy lubią dobrze przytulanki ciasto!

Przeczytaj także: 17 maniok ciasto receptur z dzieciństwa smak

15. zaprzecza szalony z osłoną ciemnej czekolady: chce złamać nadmiar słodyczy? Więc poruszać się! Oprócz ciemnej czekolady, przepis wymaga cukru ekologicznego, który jest o wiele zdrowsze dla organizmu.

16. zaprzecza szału kawy nadziewane brygadiera: co może prowadzić ze związku smaczne ciasta, kawa (która pomaga określić smak czekolady) i napełnianie brygadiera? Spróbuj i przekonaj się sam! Możesz mieć pewność, że kawa będzie różnica! Ponadto przepis wymaga białek, które pozostawia miękką i nieodpartą ciasto!

17. zaprzecza szalony nadziewana słodkiego mleka: albo innowacji bez popełniania błędów? Wypełnij swój tort ze słodkim mlekiem! Smak tego wspaniałego słodkiego domu doskonale z brygadiera i pysznej!

18. zaprzecza szalony diety: a kto powiedział, że diabetycy zostaną pominięte? Wcale nie! Można użyć ulubionego piekarnik słodzik to zrobić po cichu. Czekolada stosowany jest również dieta, zapewniając, że przychody mogą być nawet skorzystało przez ciebie!

19. zaprzecza szalony dopasowanie: utrzymać dietę centrum fitness i poddać się tej wersji najbardziej pyszne ciasto tam! Mąka jest zastąpiony skrobi ziemniaczanej i mąki ryżowej i dalej prowadzi posiłek migdałowy, dzięki czemu jest bardziej funkcjonalne!

Więc tak wiele odmian przepisu, nie ma usprawiedliwienia dla nie zrobić ciasto zaprzecza szalony teraz, prawda? Marka i zachwycają swoją korzystną wersją!