Foto: Thinkstock

Foto: Thinkstock

W poszukiwaniu tego, co uważają za piękne ciało, niektóre kobiety zostały przyciągnęły poczucie czasu, dla tabletek Oxandrolone, hormonalne działania sterydów anabolicznych. Głównym powodem tego jest fakt, że substancja - które pochodzą z testosteronu - uzyskanie wzrostu mięśni bez teoretycznie obecnych w wielu efektów ubocznych w innych anaboliczne (zwłaszcza w odniesieniu do dowodów cech męskich).

Julieta Guevara, lekarz i psychiatra, dyrektor Neurohealth - Metody biologiczne w psychiatrii Center, wyjaśnia, że ​​Oxandrolone jest steryd anaboliczny działanie hormonu. „To wiąże się z receptorem testosteronu, dlatego wywołuje przyrost masy mięśniowej i drugorzędowych cech płciowych maskulinizacyjnych” mówi.

Chociaż oxandrolone jest aktualnie podświetlony przez doświadczenie łagodnej siły androgenów (zwiększenie męskich cech, takich jak włosy, oleje skóry itp), temat jest kontrowersyjny. Wielu ekspertów twierdzi, że skutki maskulinizacyjnych wydają się pojawiać, tak: głęboki głos, wypadanie włosów, nadmierne zwiększenie owłosienia, zmiany w fakturze skóry itp

Julia wyjaśnia, że ​​hormony anaboliczne promować wzrost komórek i ich podział. „Mięśnie i kości to główne cele tego efektu u mężczyzn, których struktura ma większy rozmiar i za pomocą receptorów mięśniowych w tym celu,” mówi. Zatem, zastosowanie tego typu produktu zwiększa apetyt, siłę, akcentuje oznakowania mięśni ciała i bez ryzyka wirylizacji u kobiet (w tym imprez, takich jak łysienie skroniowej, pogłębienie głosu, zmniejszenie tkanki piersi, utrata kobiecych kształtów, powiększenie łechtaczki itd.).

Ale problemy z użyciem oxandrolone nie kończy. Poniżej wiesz dobrych powodów, aby nie używać go bez recepty.

8 powodów, aby nie używać Oxandrolone bez wskazania

Foto: Thinkstock

Foto: Thinkstock

Ważne jest, aby pamiętać, że każdy lek powinien być stosowany tylko w przypadku chorób / problemów, którymi zajmuje, nie ze względów estetycznych. Ta sama troska idzie z Oxandrolone. Ludzie, którzy chcą używać go jako „cudowny środek” na „pęknięcie mięśni”, zwłaszcza bez nadzoru lekarza, są na poważne ryzyko szkodliwego organizmu.

Medycyna Julia przytacza główne skutki uboczne, które mogą powodować oxandrolone:

 1. U młodzieży może kostnieć zarodki wzrostu, opóźnienie oraz braku wzrostu (powodując osoby nie osiągnie wysokość, która jest zdefiniowana przez genetyczne).
 2. W nadmiernych dawek, zwiększa oksandrolon cholesterolu, podnosi ciśnienie krwi, co prowadzi do uszkodzenia wątroby (uszkodzenie wątroby) i zmiany krążenia.
 3. Może powodować trądzik poprzez stymulację gruczołów łojowych.
 4. Może również powodować wypadanie włosów wcześnie.
 5. Przy dużych dawkach, oksandrolon mogą hamować funkcje seksualne.
 6. Mogą promować wzrosła o.
 7. Mogą promować większy rozmiar strun głosowych, co głębsze głos.
 8. Ze względu na hamowanie wewnętrznej produkcji testosteronu u mężczyzn, zmniejszenie produkcji plemników jest konsekwencją tego ostatniego efektu.

Jak kupić oxandrolone?

Julia wyjaśnia, że ​​Oxandrolone nie można kupić bez recepty. „Prawo brazylijski wymaga kontroli i nadzoru medycznego tych substancji,” mówi.

Jednakże fakt, że obecnie handel narkotykami ułatwia dostęp do oxandrolone a niektórzy ludzie mogą spożywać go nawet bez wskazań lekarskich.

Wskazania Oxandrolone

Oxandrolone jest stosowany głównie w leczeniu zaburzeń metabolicznych, czyli tam, gdzie jest potrzebne, aby stymulować wzrost komórek, zarówno mięśnie lub komórki skóry.

Julia przytacza przypadki Oxandrolone jest w rzeczywistości, stwierdził:

 • Kataboliczne zespoły do ​​długotrwałych chorób, które wymagają pacjenta do pozostania w łóżku przez kilka tygodni.
 • spala przypadki.
 • Gdy jest to konieczne, w celu wywołania masowej mięsień lub kość (zespoły osteoporozy).

Julia wyjaśnia, że ​​lekarze Sport, onkolodzy, lekarze specjalizujący się w CTI, physiatrists (do pracy z rehabilitacji), pediatrów specjalizujący się w młodzieży i urologów ze szczególnym uwzględnieniem wtórnego rozwoju seksualnego i jego zmiany są specjaliści, którzy mogą przepisujący anaboliczne. „Hematologia sprawia również zastosowanie terapeutyczne tych leków”, dodaje.

Raporty z tych, którzy korzystali

Foto: Thinkstock

Foto: Thinkstock

Aline Mendes, 26, ekonomista, mówi, że oxandrolone używany przez okres około 15 dni. „To był bardzo cienki i chciał bardziej«silne»ciało«set». Ale przychodzą efekty uboczne i postanowiliśmy zatrzymać się przy użyciu ... Byłem pełen pryszcze na twarzy i moje włosy zaczęły spadać dużo. Obecnie, ja inaczej nie będzie ponownie użyć produktu ... Myślę, że wszyscy możemy osiągnąć dobre rezultaty poprzez wagi i, jeśli to konieczne, suplementy anaboliczne ... ale nigdy „, mówi.

Liliane Monteiro, 30, fizjoterapeuta, mówi, że poprosił swojego specjalisty żywienia którzy przepisanej jakąś substancję, bo chciała „na sucho”. „On przepisał Oxandrolone 2 mg na dobę, ale w pierwszym tygodniu moja twarz była pełna wyprysków i zaskórników. Nie miał drogę ... I zawiesił stosowanie i problem jest to, że zajęło ponad dwa miesiące na mojej skórze powrót do „normalnego” potem „, mówi.

Jak stymulować wzrost mięśni bez sterydów?

Jeśli twoim celem jest czysto estetyczny, wiesz już, że najlepszym sposobem jest, aby postawić na anaboliczne jak Oxandrolone.

Aby wygrać ciało bardziej „zdefiniowane” Pierwszym krokiem jest, aby wiedzieć, że nie ma „cud formuła,” wszystko zależy od ciebie: potrzeba poświęcenia i siły woli.

Po „tradycyjnej receptury”, aby połączyć zrównoważonej diety z aktywnością fizyczną (zazwyczaj wagowo), jesteś na dobrej drodze, a co najważniejsze, można mieć pewność, że wyniki będą zdrowe. Jeśli to możliwe, podziel się z towarzyszeniem dietetyka i osobistego, ponieważ adequarão dietę i aktywność fizyczną do ich potrzeb i ich cele.

Serwatki, białka ekstrahowane z serwatki, i stosuje się jako dodatek do żywności może stanowić dobrą alternatywę dla tych, którzy chcą skonstruować szybsze masy mięśni (pod warunkiem, że jest to związane z zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej).

Oprócz umożliwiając szybsze budowanie masy mięśniowej, Whey przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej, zapobiega uszkodzeniom tkanki mięśniowej po intensywnych ćwiczeń praktykę, promuje sytości i działa w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Za to wszystko, to może być dobrym sojusznikiem w poszukiwaniu ciała bardziej „zdefiniowany”. Jednak najlepiej jest spożywać go tylko ze wskazówek od dietetyka lub specjalisty żywienia.