Pholia Czarno Pholia Magra: nowe kapsułki odchudzające - Kobiety Porady

Jeśli chodzi o utratę wagi zawsze dobrze jest mieć pomoc. Według funkcjonalnej dietetyka Hellen Fernandes, konsultant Galgani Manipulacja Pharmacy (BH) ziołowe kapsułki Pholia czarno Pholia Magra pomóc wyeliminować te dodatkowe kilogramy, którzy nalegają na pojawiające się w równowadze.

Ekspert wyjaśnia, że ​​Czarna Pholia wykonana jest z rodzimych roślin skoncentrowanego ekstraktu Ilex P. „To działa w organizmie z opóźnionego opróżniania żołądka. Co zwiększa pełnię „, mówi. Oznacza to, że korzystanie z pomocy naturalnego światła sprawia, że ​​żywność dłużej być strawione, zwiększając uczucie pełności w organizmie.

Według ekspertów, substancja również zmniejsza tworzenie tłuszczu trzewnego, że który gromadzi się w jamie brzusznej wnętrzności (takich jak trzustka, wątroba i jelita) i jest uważana za główny czarny charakter w przypadku chorób sercowo-naczyniowych.

Skuteczność Pholia Black był sprawdzony przez badaniu przeprowadzonym przez Zakład Patologii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu w Sao Paulo (USP). Wynik wskazuje, że substancja może zmniejszyć z nadwagą i więcej niż 10% utrzymania masy ciała trwa 12 miesięcy.

Już Pholia Magra jest brazylijski zioło znane jako Vell ecalyculata. „Ich działanie ma aktywność hamowania apetytu i przyczynia się do zwiększenia spalania tłuszczu miejscowego, zwłaszcza brzucha,” wyjaśnia dietetyk. Substancja jest również uważany za środek moczopędny jest znana jako „suche” brzucha.

„Wykorzystanie Pholia Magra można uniknąć depozyt tłuszczu w ścianie tętnic wieńcowych, co zmniejsza ryzyko związane z nadwagą, chorobami serca,” dodaje.

Te dwie substancje są podawane w kapsułkach i mogą być używane w tym samym czasie. Ekspert zaleca, aby pacjent z zakresu 50 do 250 mg na dzień Pholia Negra. Od wskazania do stosowania Pholia Lean pomiędzy 150 i 300 mg na dobę.

„Leczenie powinno się odbyć w ciągu 30 dni. Po przerwie od 30 do 60 dni jest wykonany, a to może być podjęte tam, „wyjaśnia. Wskazano również, że przed rozpoczęciem stosowania leków ziołowych osoby, aby otrzymać wskazówki od lekarza lub dietetyka zawodowej, aby uniknąć przeciwwskazań lub alergii.

Kapsułki można znaleźć w aptekach i kosztuje średnio $ 75.00 (30 kapsułek Pholia czarny) i R $ 35,00 (30 kapsułek Magra Pholia). Ale czujny. Dla naturalny pomoc była skuteczna, pacjent powinien utrzymać zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną.