7 ćwiczeń i działań gęstnieć ud - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Rejestrując się w siłowni lub uruchomić żadnej innej aktywności fizycznej, każda osoba ma swój cel ... Niektórzy po prostu chcą schudnąć lub poszukują bardziej zdefiniowany ciało, inni chcą zdobyć masy mięśniowej itp

Ważną rzeczą w tej chwili jest, aby mówić do właściwego specjalisty, który będzie nadzorował ćwiczenia na życzenia, aby mógł przygotować odpowiednie szkolenie, aby osiągnąć swoje cele. I oczywiście, istotne jest, aby mieć świadomość, że każdy pozytywny wynik osiąga się z dnia na noc. W związku z tym rozwiązaniem również wymaga wytrwałości.

Częstym pożądanie u kobiet jest do wygrania grubsze i kształtne uda. I oczywiście, aby osiągnąć ten cel, nie tylko zapisać się na siłownię i czekać na ich masę mięśniową naturalnie: trzeba podążać specjalny program do tego.

Szkolenie powinno być zindywidualizowane, czyli zrobione przez profesjonalistę w dziedzinie szczególnie dla sprawy. Jednak poniżej można zobaczyć, jakie są ćwiczenia wykonywane w salach gimnastycznych i innych działań najlepiej dopasowanych które pomogą Ci osiągnąć swój cel.

na siłowni

1. Swobodny Squat z długim pasku

7 ćwiczeń i działań gęstnieć ud - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Rafaela Martone, profesor Akademii Wychowania Fizycznego konturów, wyjaśnia, że ​​jest to intensywne i wyczerpujące ćwiczenia, które działa wszystkie mięśnie czworogłowe. „Pasek musi znajdować się na górze mięśni czworoboczny (unikać umieszczania na wyrostków kolczystych kręgów szyjnych). Ze stóp i nóg hip-szerokość barków, niższy dotrzeć pięty iz powrotem do pozycji wyjściowej, „mówi.

Profesjonalni przewodnicy posiadają 4 zestawy 10 do 12 powtórzeń, co daje przedział 60 sekund między jednym cyklu do drugiego.

2. prostowników krzesło

7 ćwiczeń i działań gęstnieć ud - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Rafaela Martone wyjaśnia, że ​​jest to uniarticular ćwiczenia, które można wyizolować mięśnie czworogłowy. „Spójrz, aby wykonać ćwiczenie w średnim powolną /, tym wolniej ćwiczenie, tym więcej można aktywować lokalne włókien mięśniowych. Spójrz w górę iz powrotem więcej eksplozji wolniej i skoncentrować. Niech równolegle i wskazał na nogi i łokcie na krześle, aby dać większą stabilność, „mówi.

Prowadnice nauczyciel przytrzymaj 4 zestawy 10 do 12 powtórzeń z maksymalnym obciążeniem.

3. Leg Press

7 ćwiczeń i działań gęstnieć ud - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Według Rafaela, jest to ćwiczenie, które, w zależności od umiejscowienia stóp, to podkreślają najbardziej inne mięśnie. „Utrzymanie stóp hip-szerokość barków i spód platformy, pracujesz czworogłowego uda (całe). Podczas wykonywania ruchu zginania, ważne jest, nigdy nie przekracza 90 °, aby nie zaszkodzić biodro. Rozszerzenie powinno nigdy całkowicie nie rozciągają się zmusić stawy joelhos.Isso przeznaczony dla wszystkich odmian, „mówi.

„Kiedy to sprawia, że ​​stopy dostarczyła Ci podkreślić wewnętrzne czworogłowego: Vastus, przywodzących i Sartorius. Kiedy stopy są bardziej zamknięte podkreśla zewnętrzne czworogłowego: obszernych bocznych, porywacz (tensor powięź lata), „dodaje profesjonalny.

Prowadnice Rafaela przytrzymaj 4 zestawy 10 do 12 powtórzeń z maksymalnym obciążeniem.

4. zlew z barem

7 ćwiczeń i działań gęstnieć ud - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Rafaela wyjaśnia, że ​​jest to trudne zadanie do wykonania, ponieważ wymaga równowagi jest jednak intensywne prace i wszystkie czworogłowego.

Aby excuta mu: „umieścić pasek na mięśnie czworoboczny (unikać umieszczania na wyrostków kolczystych kręgów szyjnych). Stojąc, zrobić krok do przodu, trzymać piętę z powrotem nad ziemią. Ważnym wskazówka jest, aby utrzymać cały ciężar ciała na nogę, która nas czeka, ona, która pracuje z tylnej nogi obsługują tylko do przeprowadzenia ćwiczenia. Bagażnik nie należy trzymać zbyt przechylać i zakrzywione. Postawa powinna być utrzymana bardziej w pozycji pionowej, jak to możliwe, ale zawsze mając lekką skłonność do dobrze oznaczyć ciężar na przedniej nodze. Wykonaj zginania kolan i powrót do pozycji ponownie „, wyjaśnia profesor AWF.

Orientacja jest wykonanie 4 zestawy po 10 do 12 powtórzeń.

Inne działania mające na celu podbić grube nogi

7 ćwiczeń i działań gęstnieć ud - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

5. Rower: podbić grube uda, to jest duża aktywność. „Umieszczanie wysoki ładunek zyskujesz siłę i, w konsekwencji, wysiłek jest większy, zwiększenie napięcia mięśniowego,” mówi Rafaela.

6. Piłka nożna: to jest również doskonałym rozwiązaniem, aby zagęścić nogi. „Jest to dość intensywny sportu i wymaga dużo wytrzymałości i siły mięśni, co w konsekwencji uelastycznia nogi”, powiedział profesor wychowania fizycznego.

7. Basen: Innym działaniem, które może przynieść wspaniałe rezultaty. „Kiedy praktykowane z planszy, pływanie wykorzystuje wystarczająco nogi, aby pływać, pracy mięśni i wzmocnienie go”, powiedział Rafaela Martone.

Teraz wiesz, kilka możliwości ćwiczeń fizycznych i działań, które mogą pomóc w celu osiągnięcia grubszych ud. Wystarczy wybrać preferowaną opcję i zawsze liczyć na profesjonalną opieką w polu!