Poznaj hipopressiva gimnastyka - Wskazówki Kobiety

Foto: Thinkstock

Kto nie chciał wygrać brzuch sequinho i ustawić bez twarzy brzucha męczące i stresujące? Teraz, dzięki technice stosowanej przez fizjoterapeutów w leczeniu i rehabilitacji miednicy postawy, to pragnienie jest bliżej.

Technika ta jest nowością w Brazylii, ale to był bardzo udany w Europie, zwłaszcza we Francji, gdzie został opracowany przez fizjoterapeutę Marcel Caufriez. Jest to gimnastyka hipopressiva, znane również jako hipopressiva brzucha, kombinacji ruchów, które działa brzucha i miednicy oraz że zasada była stosowana tylko do opieki zdrowotnej, ale stopniowo zyskuje w sferze estetycznej.

Gimnastyka łączy serię ćwiczeń mięśnie brzucha, miednicy i piersiowych, tworząc ruch mięśni brzucha znany jako manewr przeponowa ssącą, która ma na celu wyciągnąć ciała z miednicy do pęcherza, macicy i jajników w górę stymulujących mięśnie miednicy.

Twoim celem jest zmniejszenie ciśnienia w jamie brzusznej wzmocnienie wewnętrzne mięśnie brzucha, dodatkowo wzmacniając krocza i zmniejszenia kompresji dysków międzykręgowych w dolnej części pleców.

Sprawowanie hipopressiva jest skuteczny w walce różnych zabiegów jak i leczenia nietrzymania moczu, leczyć ból pleców, ból pleców i poprawy postawy, poprawiają pracę jelit, pomaga w porodzie po odzysku i poprawić wygląd brzucha poprzez wzmocnienie mięśni i zmniejszenie obwodu pasa.

Dla fanów wyścigów, korzyści mogą być jeszcze większe. Według badań, aktywność wyścigu ma wielki wpływ na mięśnie krocza, odpowiedzialnych za nietrzymanie stolca i tego wpływu w przypadku kobiet, może to spowodować utratę moczu podczas wyścigu, a także w działaniach związanych z załadowaniem na wadze, kaszel i kichanie i to nawet u młodych kobiet bezdzietnych. Z hipopressivos ćwiczeń, mięśnie są wzmocnione poprzez zmniejszenie wpływu na miednicy. W przypadku mężczyzn, ćwiczenia zmniejszają wpływ na dolnej części pleców, zmniejszając ból i korygowanie postawy odchylenia.

Uzyskane z praktyką hipopressivos ćwiczeń wyniki różnią się od osoby do osoby. Każdy będzie mógł rozwijać kontrolę mięśni i uświadomić sobie ten region. W odróżnieniu od tradycyjnych brzucha, terapia hipopressivos ćwiczeń wymaga to postrzeganie ciała i stężeniu podobnym do praktyki jogi i pilates, dzięki czemu można złagodzić napięcie w regionie. Więc niektórzy ludzie uważają, że trudniej niż inni, którzy mogą zobaczyć wyniki w organizmie w ciągu pierwszych tygodni.

Zdaniem ekspertów, to większa świadomość ciała również pozytywnie wpłynąć na stosunki seksualne, wzmacniając mięśnie regionu i uwalnianie skoncentrowanego napięcia, co samo w sobie zwiększa uczucie przyjemności.

Efekt jest również różni się od brzucha ćwiczeń wzmacniających, ponieważ praca jest wykonywana w domu, ale można uzyskać bardziej opływowy kontur, cieńszą talii i bez nieprzyjemnych miłości uchwytów.

Ten rodzaj ćwiczeń jest wykonywana przez niewielką grupę specjalistów, więc jeśli chcesz rozpocząć terapię, ideałem jest mieć kierunkiem odpowiednie kwalifikacje zawodowe, ale aby zilustrować jak działa ćwiczeń, wybrane poniżej wideo.

Aby zapewnić lepsze efekty, łączy terapię do innych regularnych ćwiczeń i zdrowej diety. Sprawdź 2 więcej filmów, aby zobaczyć, w jaki sposób technika działa z poniższych ćwiczeń.

hipopressivo roku - technika crochetagem

hipopressivo brzucha