Ćwiczenia aerobowe - przed lub po treningu siłowego? - Kobiety Porady

Foto: Thinkstock

Ci, którzy praktykują kulturystyce i fitness goer jest wytrwały, odwraca się i rusza do pytań o najlepszy celu wykonywania cardio przed lub po treningu siłowego. Kwestia ta budzi wiele pytań i sporów między specjalistami a nawet wśród badaczy tematu. Choć niektórzy uważają, że jest idealny do wykonywania ćwiczenia aerobowe przed treningiem, inni twierdzą, że najlepsze wyniki są widoczne ćwiczyć je po treningu.

Po kilku analizach wniosek, że osiągnięto to, że nie ma odpowiedniej kolejności i inne niewłaściwe do uprawiania aerobiku. Co istnieje jest odmianą, która odnosi się bezpośrednio do osobistego celem każdego praktykującego.

Większość ludzi patrzy na siłowni, aby schudnąć, ale są też tacy, którzy chcą, aby lepiej wyznaczać ciało, osiągnąć jakość życia lub po prostu zadbać o zdrowie i są te cele, które określają, co najlepsze zamówienie do uprawiania ćwiczeń aerobowych.

Podczas wykonywania ćwiczenia aerobowe przed treningu siłowego?

Dla ludzi, którzy korzystają pomóc problemów kontrola serca i ciśnienia, ideałem jest, aby rozpocząć ćwiczenia na treningu aerobowego zawsze obserwując intensywność, nie za siłę oporu i nie przesadzaj. Tylko wtedy jest to, kto powinien dostać działań budowy ciała.

To samo dotyczy tych, którzy chcą zwiększyć wytrzymałość fizyczną i krążeniowo. Należy zacząć od umiarkowanych ćwiczeń aerobowych rosnącą intensywność w ten sposób nie jest ograniczona efektywność treningu aerobowego.

Podczas wykonywania treningu aerobowego po treningu siłowego?

Jeśli celem jest utrata masy ciała, bez względu na kolejność, w jakiej te ćwiczenia są praktykowane, ponieważ ciężar działa również jako środek wyszczuplający i liczy się łączny wydatek kaloryczny uzyskano sumę obu działań.

Jednak zaleca się, aby rozpocząć korzystanie wagowych, ponieważ działalność ta nie ingeruje wiele w wykonywaniu czynności układu sercowo-naczyniowego, które zostaną wykonane w przyszłym. Uruchamiając aerobic, trend jest coraz bardziej zmęczony szybko, co może wpłynąć na efektywność urządzeń i ćwiczeń waga.

Podobnie ci, którzy chcą uzyskać masę mięśniową, należy przytrzymać pierwszy trening siłowy, z powodów podobnych do tych, którzy chcą schudnąć, lub być bardziej gotowość do prawidłowego przeprowadzenia szkolenia z ciężarkami bez szczepu treningu aerobowego może kolidować z wykonywaniem ruchów.

Dbać zawsze

W zakresie ochrony zdrowia, niezależnie od swojej bramki, ideałem jest, aby wydobyć to, co najlepsze w każdym rodzaju ćwiczeń. Choć ich cele priorytetowe praktykę trening siłowy, ćwiczenia aerobowe są istotne i na odwrót, bo każdy ma swoje zalety, które mogą być uzupełnione, aby zapewnić najwyższą wydajność dla Ciebie i poprawić wynik treningów.

Dzięki tym informacjom, to do każdej osoby, aby określić swoje cele z fachowca i wybrać najlepszą zamówienie na ćwiczeniach.

I zawsze pamiętać, że przed rozpoczęciem każdego rodzaju aktywności fizycznej, należy zrobić badania lekarskie, aby upewnić się, że można w pełni korzystać z zalet sportu, bez narażania zdrowia.

Miłego treningu!