Szyjki macicy - Kobiety Porady

Szyjki macicy jest zapalenie szyjki macicy (raka szyjki). Zwykle prezentuje w swej formie bakterii. Może to być spowodowane przez bakterie, które są przesyłane w stosunku płciowego bez zabezpieczenia lub własnych bakterii flory pochwy.

Przewlekłe zapalenie szyjki macicy jest wykrywany przez diagnozy histologicznej, to znaczy, że materiał zebrany w teście przesiewowym analizowane.

Przewlekłe zapalenie szyjki macicy, gdy nie jest poważne ostre zapalenie szyjki macicy aktywności jest poważną chorobą, która musi być leczony w celu zapobiegania chorobie zapalnej miednicy lub gorsze powikłań, takich jak niepłodność. W przeciwieństwie do przewlekłej, to nie pojawia się w wynikach zapobiegawczych, ich obecność można wykryć tylko w czasie badania ginekologicznego.

Głównym szyjki macicy bakterii zamówienia drogą płciową są chlamydia i rzeżączka i są jednymi z głównych przyczyn niepłodności.

objawy

Niestety, zdecydowana większość kobiet, które mają te bakterie szyjki macicy w działalność nie odczuwa żadnych konkretnych objawów, co czyni diagnozę. W niektórych przypadkach można dostrzec obecność ropnej wydzieliny z pochwy, ból brzucha poniżej i gdy nie ma dotknąć pochwy lub seksu, może być także krwawienie podczas seksu i niewygodne oddawania moczu. Niektóre kobiety mają gorączkę, gdy choroba objawia się.

profilaktyka

Główną formą profilaktyki jest unikanie bezpośredniego kontaktu podczas seksu, zawsze z użyciem prezerwatywy. W ten sposób nie zakontraktowane bakterie drogą płciową. Ale przed szyjki macicy spowodowane przez bakterie obecne w pochwie jest wiele do zrobienia, aby temu zapobiec.

W tym przypadku ważne jest, aby zawsze robić okresowe badania, aby znaleźć tę chorobę jak najwcześniej i rozpocząć odpowiednie leczenie.

Jeśli podejrzewasz, że może być to problem, nie wahaj się umówić ze swoim ginekologiem jak najszybciej. Pamiętaj, że jeśli chodzi o choroby, tym szybciej zaczniesz leczenie, tym lepsze szanse na wyleczenie.

leczenie

Pierwszym krokiem do podjęcia jest poszukać ginekologa długą ginekologiczne może postawić dokładnej diagnozy problemu.

Do leczenia szyjki macicy, podawanie antybiotyków jest działał specjalnie na bakterie powodujące zapalenie.

Nawet wtedy, gdy istnieje podejrzenie, a badanie nie wskazuje na obecność bakterii w miejscu, jest idealnym miejscem, aby utrzymać traktowanie jako zasób, aby uniknąć dalszych problemów w przyszłości.