7 zdrowych wskazówki żywieniowe dla zapracowanych kobiet - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Pracowite kobiety często nie mogą sobie z tego sprawy, ale trzeba dokonać zdrowego odżywiania priorytet w celu utrzymania ich tempo życia ze zdrowiem i nadal wyrażając swoją inteligencję i dynamizm.

Aby utrzymać dietę bogatą w jakości składników odżywczych, które wzmocnić układ odpornościowy i utrzymać odpowiedni poziom energii, jednak nie jest to konieczne, aby spędzić wiele godzin w kuchni, po prostu wiem, jak zrobić dobre decyzje i planować z wyprzedzeniem.

Oto 7 porad z dietetykiem Isabella Peixoto utrzymać na uzyskanie odpowiedniego żywienia dla zdrowia, nie zakłócając przy tym intensywne rutynowe czynności:

1 - Jedz produkty pełnoziarniste rano i białka

Zacznij dzień od śniadania zrównoważony. Jeść chleb z pełnego ziarna z serem lub pierś indyka, lub jeść owoce z płatków owsianych i jogurt, na przykład. Połączyć ziarna bogate w błonnik ze źródłem białka, takie jak mięso i nabiał gasi głód równomiernie i daje energię bez ryzyka coraz tłuszczu.

2 - Unikać uprzemysłowionych i idź na targi

Spójrz trudno nie jeść przetworzonej żywności. Dostosować swoją dietę tak, że jest wstawiony więcej owoców i warzyw. Jeśli okaże się, że trudno oprzeć się odcinek ciasteczka i czekoladki supermarketach, zmniejszyć swoje wizyty w tej nieruchomości i spróbować kupić co trzeba w targach, które są bogate w naturalne produkty i doskonałą okazję do desestressante jazdę w odniesieniu do uruchomienia z dnia na dzień ,

3 - Kupuj owoce i warzywa sezonowe lokalne

Wybierając które owoce i warzywa do domu, należy rozważyć porze roku, gdzie każdy roślinny produkowany jest i czy jest to produkt lokalny lub importowane z innego regionu lub kraju. Konsumować produktów rolnych według ich okresu produkcyjnego i są miejsca, pomaga nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także zdrowo jeść więcej, ponieważ unika się spożywania żywności z pestycydami lub substancji konserwujących.

4 - za pomocą parowego

Bezsporne jest, że sałatki warzywne, i zdrowe, praktyczne i szybkie dania do przygotowania, ale dla tych, którzy również chcą zawierać warzywa i że ich przygotowanie jest pracochłonne ze względu na konieczność obrać i gotować, istnieje rozwiązanie, po prostu polegać na sprzęt Procesory pomoc obierania i głównie używać do gotowania na parze warzywa, które można gotować w praktyczny i szybki sposób i nadal doskonale zachowują swoje składniki odżywcze.

5 - Przygotowanie potraw z góry i sklep

Pomyśl o przygotowanie posiłków w ciągu tygodnia, nawet jeśli są one praktyczne, jest stresujące, zwłaszcza dlatego, że intensywne rutynowe działania nie pozostawia nadal wiele czasu na odpoczynek i nie zajęty kobieta chce spędzić trochę wolnego czasu trzeba gotować, nawet jeśli przyczyną być fair - utrzymanie ich zdrowia.

Aby rozwiązać taki dylemat, najlepszym rozwiązaniem jest zaplanowanie i gotować z wyprzedzeniem i przechowywać. Warzywa mogą być gotowane i zamrożone na później być tylko ogrzewany, a także naturalnych soków owocowych mogą być również przygotowane i zamrożone tuż po pobiciu w blenderze. Ten poprzedni preparat może odbywać się raz w tygodniu przez okres dwóch godzinach. Tak więc możliwe jest, aby jeść zdrowo przez cały tydzień i pozbyć się stresu obciążenia intensywnym okresie aktywności.

6 - Take z posiłków w ciągu dnia

Oprzeć się lenistwo wygody jedzenie, jakby dana osoba ma zawsze jeść będą znacznie trudniejsze do spadku wybryków niezdrowych food i snack bary.

Czas naprawić torba do pracy, należy przyjąć zdrowy obiad przygotowany w domu i dwie przekąski, jeden na rano, a jeden za okres po obiedzie, więc nie wpaść w pokuszenie lunchu przekąski lub zjeść ciastka i czekoladki interwały które są szkodliwe dla zdrowia, a tym samym do urody.

7 - Make zdrowe jedzenie zabawy

Można dokonać zdrowego odżywiania się bawić, wystarczy użyć kreatywności, że w ciągu kilku godzin spędzonych na działalności przygotowania żywności jest radosny sposób: włączyć dźwięk, umieścić swoją ulubioną muzykę, szczypta trochę każdej żywności i wypracować kombinacje nietypowe obudzić podniebienie i zabawiać swój umysł.