Zdjęcie: Odtwarzanie / The Knot

Zdjęcie: Odtwarzanie / The Knot

Zaplanować i wybrać wszystkie elementy ślubu jest coś, co wymaga uwagi do szczegółów, dobrego smaku, a zwłaszcza samopoznania, mimo wszystko powinien on przekazać swoje uczucia i swoją osobowość.

Jednym z dekoracyjnych trendów, które są ściśle związane, że są mini-wesela, mniejsze ceremonie i intymny i osobisty oraz DIY, krótkie wyrażenia w języku angielskim „Zrób to sam”, który odnosi się do części wykonanych ręcznie i dla ciebie samo, to jest idealny do tłumaczenia to bardziej intymne dekoracyjną linię i kieruje się w szczegółach.

Pomysł ten został przybiera na sile wśród par, które marzą o niezapomnianym ślubie i jednocześnie zmieścić się w kieszeni, ponieważ gospodarka jest jedną z zalet inwestowania w idei DIY a te nie spadną, ponieważ są one tańsze rozwiązanie, wręcz przeciwnie, przynoszą ze sobą urok, co odbywa się ręcznie.

Sprawdź różne pomysły i inspiracje do wykorzystania w weselach majsterkowiczów i zalety decydując się na tego typu dekoracji.

40 DIY pomysły na wesela

Poniższe proste i łatwe ćwiczenia z elementów dekoracyjnych, artykuły dla panny młodej i odprężenia dla gości zrobić na swój ślub, zmniejszyć koszty ceremonii i rozkoszować każdy ze szczegółami ręcznie z wielką starannością i kreatywności:

czytaj również: 5 korzyści z „zrobić” za życia

1. zdobione szklane słoiki

Jeśli jest jedna rzecz, która odpowiada DIY to jest to ponowne wykorzystanie materiałów. Jest to pomysł ornament wykonany ze szklanych używanych i może być używany zarówno jako świeczników i jako wsparcie dla kwiatów.

Sprawdź jak nadać nowe oblicze swoich szklanych słoików i włączyć je do dekoracji na swój ślub:

2. Ozdabianie butelki sznurkiem

Ta ozdoba jest wykonywana tylko używane butelki i łańcuchów, czyli jest super ekonomiczna alternatywa ozdobić swój ślub. Oprócz oszczędności to ozdoba przynosi korzyści z łatwością, to jest bardzo proste do zrobienia i wszechstronność to, mimo wszystko, w zależności od użytych kolorów, ozdobą mogą być dostosowane do różnych stylów ceremonii.

3. Kolorowe Butelki

Tutorial uczy dwie opcje malować butelki lub innego pojemnika szklanego. Pomysł jest bardzo prosty, ale może pomóc opuścić swój ślub z większą ilością kolorów i radości. Podobnie jak w poprzednich pomysłów, słoiki i butelki mogą być stosowane jako wsparcie dla kwiatów i tworzyć piękne ozdoby stołu.

4. Weathervane

Wiatrowskazem jest zabawka dla dzieci, które mogą być również wykorzystywane do dekoracji ślubu i przynieść radość i odnoszą się do zabawy wszechświata, łopatka wiatr przynosi życzliwość dla środowiska.

Przeczytaj także: Proste Wedding decoration: elegancję, nie wydając dużo

Może być używany jako substytut kwiatów centerpieces, jak na szczycie tortu, jako dodatek do słomy lub jako ogranicznik ścieżki (może być umieszczony w centralnym wejściem do ceremonii.

Sprawdź krok po kroku zdjęcia, aby ten łatwy ozdoba i wykorzystania swojej kreatywności, aby wybrać styl roli i miejsca, gdzie można go umieścić.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bądź moją lemoniadę

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bądź moją lemoniadę

5. Chorągiewki

Jest to ozdoba, która łączy ze sobą obydwa wesela wesela na świeżym powietrzu w książkach jak w zamkniętych halach, ponieważ partia pozwoli bardziej zrelaksowany powietrze. Flagi wiszą u sufitu dać urok środowiska i flagi, które niosą ze sobą wiadomość może służyć do dać, że specjalne dotykać zdjęcia pary.

Aby odróżnić flagi tradycyjnej czerwca Święto flagi trzeba zachować trójkątny kształt taki sam i inwestować w bardziej trzeźwych tkanin, jeśli chcesz swoje banery w żywe, zdecydować się na zwykły tkaniny.

Można stosować różne materiały do ​​produkcji banerów, które będą uzależnione od gustu i stylu ślubu (dochodów, juty i innych tkanek). Oto w jaki sposób na ten link i dostosować do potrzeb klienta i swój ślub.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bride buty

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bride buty

6. Zdjęcia ścienne

Na zdjęciu mural to świetny sposób, aby podzielić się z gośćmi zdjęcia z pary i nadal jest łatwym pomysł, aby dostosować środowisko. Format bielizny zależy od dekoracyjnych linii ustawiony na swój ślub, ale istnieje wiele twórczych pomysłów produkują swój Clothesline: może być w formie drzewa, może imitować bielizny, mogą być tworzone w formie mobilnych, wśród wielu innych form ,

Inną ważną wskazówka jest doskonały w zdjęciach, wybierz zdjęcia, które wzbudzają ciekawość, urzekają i zabawiać gości. Bądź kreatywny w pozach i ustawień jest dobrym krokiem w tym kierunku. Sprawdź samouczek 3 pomysły używać kierunkowskazów zdjęć do elementów dekoracyjnych:

7. sprawunki ścienne

Jak ściana zdjęć, fora dyskusyjne jest sposób, aby połączyć się z gośćmi. Pomysł jest bardzo fajny, jak również sprawić, że gość czuje się ważny, partia wygrywa nowe środowisko, nowa „atrakcja” dla gości, którzy nie lubią tańczyć, na przykład. Ponadto, narzeczeni mogą przechowywać wiadomości pozostawione przez przyjaciół i rodziny jako pamiątkę.

Po raz kolejny, że ważne jest, aby korzystać z kreatywności, aby stworzyć mural, który najlepiej pasuje do Twojego ślubu. Tworzenie albumu ze zdjęciami z rodziną i gośćmi i niech zarejestrować swoje sprawunki, zrobić koperty dla każdego panelu zostawić wiadomość w liście lub utworzyć drzewo notatniku dla gości do wykazania ich przywiązanie do pary.

Zdjęcie: Odtwarzanie / The Knot

Zdjęcie: Odtwarzanie / The Knot

8. Papier kwiatów

Zakłady na składanie to bardzo ciekawy pomysł, a także jako super-statek jest sposób, aby obrócić papier do niewiarygodnych ornamentami. Ten poradnik jest kwiat wykonany z papieru, który może być używany zarówno do dekorowania stołów jako tła do zdjęć.

Aby najpiękniejszą DIY inwestować w stylizowane ról pasujących do reszty wystroju ceremonii i produkują różne rozmiary kwiatów dać harmonię kompozycji.

9. juta pierścień podpaska

Jedna rzecz, że wszyscy goście będą widzieć to dekoracja stół w ogóle w pewnym momencie partia będą siedzieć na nią. Więc to jest bardzo ważne, aby inwestować w prostych informacji, ale sprawiają, że różnicę w wyglądzie tabeli. Jeden taki szczegół ma pierścień pielucha lub drzwi.

Ten poradnik wyjaśnia, jak zrobić zdjęcie drzwi serwetka z juty (tkanina szeroko stosowane w opakowaniach ziarna) oraz inwestycje w Pearl i wymaga pewnych umiejętności szycia. Utwór jest dość wyważony i dobrze wypada w różnych liniach dekoracyjnych, ponieważ łączy w sobie urok pereł z bardziej rustykalne juta powietrza.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bula ArchitekturaZdjęcie: Odtwarzanie / Bula Architektura

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bula Architektura

10. serwetka pierścień z kwiatem

Inną opcją jest użycie kwiaty ozdobić serwetki, dając romantyczny i delikatny powietrza przy stole kompozycji. Aby wybrać kwiaty, wybrać odcienie, które pasują do reszty dekoracyjnych linii ceremonii i gatunków, które nie rozprzestrzeniają lub stanowisko może pozostawia śladów na serwetce.

Należy również pamiętać, aby tworzyć małe dzieła (wykorzystanie jako odniesienie wielkości klapy), więc nie obejmują one całą serwetkę. Jest to możliwe tylko w pozycji ułożenie podpaski albo zawiązać kwiaty obok serwetka z wstążką lub sznurkiem.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Weddbook

Zdjęcie: Odtwarzanie / Weddbook

11. Tablica domu

Jedną rzeczą, która pojawiła się zupełnie na weselach są sygnalizacja płytki dekoracyjne lub czarna ramka, idea jest prosta, ale może być trudno szukać zdjęć pożądanym rozmiarze i kolorze czarnym. Dowiedz się, jak tworzyć filmy w domowym wielkości czarne ramki trzeba za mniej niż 10 reali:

12. Tabliczki drewniane

Oprócz tablicy płyt, możliwe jest zastosowanie małych pasków z drewna stworzyć drogowskazy na swój ślub. Kiedy wykonane z drewna, płyty dostać szczególny urok, który poprowadzi między rustykalny i rocznika.

Do produkcji takich płytek wystarczy wybrać kawałki drewna i napisać tuszem lub kreda, zwrotów lub orientację chcesz. Po tym właśnie głoszenie płytę na innym pokładzie pionowo i zabezpieczyć go na ziemię. Innym pomysłem dla tych kart jest wykorzystanie palety lub skrzynie sprawiedliwe.

Zdjęcie: Odtwarzanie / matchmakers

Zdjęcie: Odtwarzanie / matchmakers

13. Ogród w lampie

Bardzo prosty i pełen delikatności jest użycie lampy antyczne i spalone jako wazonów. W wesela, naczynie lampa może być używany do dekoracji środku stołu, lub utworzyć dekoracji tła dla zdjęć lub na obiad i cukierków tabel, w postaci telefonu komórkowego. Dowiedz się poniższy film jak dać nową twarz do swoich lamp płonących przekształcając je w wazonie:

14. Lampa łańcuch

Oświetlenie jest ważnym czynnikiem w jakiejkolwiek partii i wymaga dużej inwestycji. Pomysł, aby zapisać się do inwestowania w diy urządzeń. Ten pomysł jest lampa wykonana ze sznurka, który ma bardzo ładny efekt końcowy i to jest bardzo łatwe do zrobienia. Warto spróbować użyć zarówno swój ślub w domu.

Taśma 15. Kurtyna

Taśmy kurtyna jest jednym z najprostszych i najbardziej wszechstronnych pomysłów do wykorzystania w dekoracji wesela. Może być używany do dekoracji krzeseł na zewnątrz ślub książki, aby ozdobić stajennych krzesło i odróżnić je od innych gości, lub ozdobić ołtarz dołu tabel ciasto i cukierki i tła dla zdjęć ,

Taśmy mogą być z papieru krepa, satyna lub innej taśmy wykonane z miękkiego materiału. Długość i wysokość kurtyny będzie zależeć od ich smaku i w wybranym miejscu.

Aby zrobić to trzeba będzie wsparcie w postaci ara lub sznura (można zrobić z łańcucha lub liny) w przypadku krzeseł wystarczy użyć swoje krzesło do wsparcia. Jedynym krokiem jest przebić taśm w celu wsparcia, na przemian kolory taśm.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Zielone buty ślubne

Zdjęcie: Odtwarzanie / Zielone buty ślubne

16. Kurtyna tkaniny łatwo

Dla bardziej klasyczny wesela, fundusze dla zdjęć i dekoracje z tkanki wydają się być bardziej neutralny. Myśląc o tym, że jest to pomysł, aby zapisać i stworzyć klasyczne zasłony i super proste.

Ponownie, kolory mogą być zmieniane w zależności od smaku, ale biały jest zawsze dobrą alternatywą dla zasłon, ponieważ oprócz klasycznej powietrza, pozwala na wykorzystanie kolorów w innych detali dekoracyjnych.

17. Serce Cortina

Telefony są proste pomysły mają być odtwarzane w domu i przynieść urok do każdego środowiska. Jest to idea serca zasłony, które mogą być wykorzystywane do finansowania ciasto tabel i słodycze na ołtarzu, a na zdjęciach.

Ponadto można tworzyć telefonów komórkowych o różnych kształtach: ptaków, koła, kwiaty, między innymi. Oto jak zrobić zasłonę serca w domu:

18. słodycze drzwi Origami

Jeśli masz coś, co jest tradycyjnie wykonywana ręcznie to rzeczą są origami. Dowiedz się zrobić kwiat lotosu origami używany jako wsparcie dla słodyczy ich małżeństwa. Choć wydaje się bardzo skomplikowane fałdowanie, tworząc kwiat jest bardzo proste, a wynik jest niesamowite.

19. Tkanka Sousplat

DIY wsparcie płyta może dać ten szczególny urok do wystroju stołu. Tkaninę można dobrać do dekoracyjnego linii ślubu. Obejrzyj ten film, jak Sousplat łatwo, tanio i bez wychodzenia z domu.

Tkanka 20. bielizny

Stojak jest narzędziem do haftu, jednak może być łatwo przekształcony w element dekoracyjny. Wszechstronność jest ze względu na łatwą zmianę tkanki lub kupić ramkę można używać go w różnych sytuacjach po prostu zmieniając tkaninę z nim związane.

Sprawdź ten link, aby zrobić ramkę z użyciem tkanki (dochodu może być zastąpiona przez tkaninę do wyboru).

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bridal Pencil

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bridal Pencil

21. Wełna bielizny

Innym pomysłem jest użycie stojaka owinąć drutem. W tym przypadku użyto wełny, ale można użyć innego rodzaju linii, aby dostosować ten pomysł do ślubu. Styl zależy zarówno od rodzaju drutu i wybranych kolorach, ale łatwość i zdolność adaptacji tego pomysłu, uczynić go atrakcyjnym dekoracji. Sprawdź poradnik na ten link.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bridal Pencil
Zdjęcie: Odtwarzanie / Bridal Pencil

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bridal Pencil

22. Pinata serce

Pinata jest inny pomysł, aby zastosować w swoim małżeństwie, jak również nie jest to tradycją, piñata działa zarówno jako ozdoba i jako atrakcja partii.

Dla okazji ślubu, inwestować w pinatas w romantycznych i prostych formatów i po linii dekoracyjne zdefiniowany dla etapu cerimônia.Veja po zdjęciach kroku, w jaki sposób zbudować Pinata serca tutaj.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Lia Griffith

Zdjęcie: Odtwarzanie / Lia Griffith

23. Birdies Filc

Element strona, że ​​wszyscy zauważą to ciasto, tak doskonały placek góry ornament jest czymś ważnym. Tradycyjnie na weselach wierzch placka jest przedstawieniem pary do opuszczenia wspólnego wskazówka jest do inwestowania w bardziej abstrakcyjne reprezentacje.

W tym linkiem można znaleźć tutorial z filcu ptaków, które mogą być wykorzystane, aby dać powiew romantyzmu do ciasta.

Zdjęcie: Odtwarzanie / I żyć nowożeńcom

Zdjęcie: Odtwarzanie / I żyć nowożeńcom

24.Enfeite tkaniny z krzesłem

W diy ślub jest bardzo ważne, aby wiedzieć, jak tworzyć dane, które mogą być postrzegane przez wszystkich. Dodaj upiększeń w fotelu ma wątpliwości, szczegół, który będzie łatwo zaobserwować.

Końcówka zapisać jest zainwestować w meble, które są „naturalnie” piękny, z wyjątkiem ręczników i sprawiają, że wygląd stołu z dekoracjami na krzesłach, serwetki i centerpieces, które zwracają uwagę i tworzą harmonijną kompozycję.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bride buty

Zdjęcie: Odtwarzanie / Bride buty

25.Kit WC

Umieszczony w łazience (stąd nazwa), Zestaw WC jest dość prosty pomysł, który sprawia, że ​​wiele sukcesów wśród gości. Składa się on z zestawu produktów, które mogą być użyteczne dla prezentów w pewnym momencie Party (leki, artykuły kosmetyczne i higieniczne, cukierki, między innymi).

Chociaż bardziej powszechne zestaw toaletowy być skierowane tylko do kobiet, to miło pamiętać gifting ludzi z tego leczenia i dostosowanie kobiece produkty Zestaw do męskiej rzeczywistości (żel do włosów, grzebień, leki i artykuły higieniczne już tworzą dobry kit).

DIY szczegółów tego pomysłu jest zwyczaj tego opakowania zestawu i wideo wyjaśnia, jak rozwiązać opakowania na każdym produkcie. Można znaleźć w wyspecjalizowanych miejscu w różnych opcji wesela papierniczych do pobrania, ale nic nie stoi sam stworzyć swój szablon papeterii, a wraz z dopasowaniem narzędzi.

łzy 26.Kit

Zestaw łzy to także uczta który zachwyca i zapisuje najbardziej emocjonalnych gości, poza idea jest bardzo prosta: wystarczy zaangażować chusteczkę z opakowania niestandardowego, który pasuje te stosowane w zestawie toaletowego i zawiera wyrażenia typu „do łez radość „lub” Jeśli plamka wpaść w jego oczach ...”, czy obraz, który reprezentuje wiadomość.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Inspire Blog

Zdjęcie: Odtwarzanie / Inspire Blog

27.Sacola papier na pamiątkę

Innym sposobem na zaoszczędzenie jest poprzez własne torby papierowe, które mogą być używane jako opakowania do łask. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak zrobić:

28.Plaquinhas i akcesoria do zdjęć

Aby zrobić zdjęcia ślubne zainwestować więcej zabawy w płytkach krwi i akcesoria do zdjęć. W płytkach krwi jest ładny inwestować w fraz, fragmentów piosenek i ukąszeń dźwiękowych, które są gorące już teraz, a także wyrażenia, które odnoszą się do małżeństwa ze stron wszechświata.

Akcesoria warto wszystko: okulary, wąsy, małe usta i wszystko, co chcesz. Nie mieć tajemnicy, po prostu wydrukować płytki i naprawić wykałaczkę za każdy z nich z gorącym klejem. Łatwy, ekonomiczny i bardzo zabawny pomysł!

Zdjęcie: Odtwarzanie / Kostrzewiącą blog

Zdjęcie: Odtwarzanie / Kostrzewiącą blog

okulary 29.Porta

Uczta, który z pewnością zwróci uwagę gości i jest bardzo łatwe do zrobienia jest szklane drzwi. To może być wykonane na bazie kartonu lub CD i urządzone tak wolisz.

W ćwiczeniu chodzi o to, szklane drzwi, które łączy rustykalny i klasyczne wpływy, jednak za to, że kolory neutralne, kawałek jest bardzo uniwersalne i mogą być stosowane w stylach ślubnych.

30.Porta-Rice

Pomysł, aby udekorować ławki lub krzesła z gości jest dodanie pojemnik z ryżu, płatków lub konfetti do stosowania w ryżu na mokro.

Drzwi-ryż można łatwo zrobić w domu, ponieważ jest to delikatny element i w takich przypadkach handmade dotyk wygląda dobrze. Dowiedz się, jak zrobić stożek papieru dla ryżu deszczu tutaj.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Ślub w Buzios

Zdjęcie: Odtwarzanie / Ślub w Buzios

31.Arroz kolorowy

Jeden szczegół, który może zrobić różnicę z drzwiami-Rice jest inwestowanie w kolorowym ryżem, oprócz tego, że prosty pomysł i oryginalne kolory mogą przyczynić się do zdjęć.

Barwienie ziaren nie jest tajny, możliwe jest stosowanie środków barwiących (płyn, żel lub proszek rozpuszczono w wodzie) lub bibułki, po prostu zmieszać z ryżu barwnikiem i pozwól ziarna wchłonąć kolorów.

Dwie wskazówki są niezbędne do wprowadzenia tej idei w praktyce: nosić rękawice ochronne, aby uniknąć plam barwnika na ręce, i niech fasola wyschnąć czasu potrzebnego na kolorowym ryżu Nie zadzieraj ręce gości. Powiedział, że wystarczy wybrać swoje ulubione kolory i stworzyć swój kolor ryżu!

Zdjęcie: Odtwarzanie / Nadchodzi oblubienicy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Nadchodzi oblubienicy

32.Porta-przymierza z bijaka

Wymiana pierścieni jest jednym z najbardziej tradycyjnych momentów ślubnych, więc ważne jest, aby doskonalić sojusze przewoźnika. Piękny i bardzo proste pomysłem jest, aby drzwi sojusze z ciasta, sprawdź krok po kroku:

33.Almofada dla sojuszy

Inną alternatywą do drzwi-sojuszy jest inwestowanie w mini pad. Choć prosta idea ta wymaga umiejętności szycia, ale jeśli nie masz powinowactwo z nici i igły mogą wymienić je na klej tkaniny.

Tkanina, która będzie angażować wkładkę należy dobrać do dekoracyjnego linii ślubu. Sprawdź poduszkę poradnik dla sojuszy, które łączą.

Zdjęcie: Odtwarzanie / a Sud narzeczona

Zdjęcie: Odtwarzanie / a Sud narzeczona

34.Leque serce

W bardzo gorących lub wesela na świeżym powietrzu dni, bardzo miła niespodzianka dla kobiet (i którzy potrzebują go najbardziej) są wentylatory. Aby dodać DIY touch do tego pomysłu, nauczyć się produkować własny zakres i kształt serca:

35.Flor klapa

Klapa to nazwa nadana do części kołnierza, która jest zwrócona na kurtkę lub marynarkę. Na weselach, to jest bardzo powszechne dla pana młodego i groomsmen nosić małą aranżację kwiatów w klapie.

Jest to dość proste, aby klapie, wystarczy wybrać małe Ramos de Flores i związać je razem z taśmy lub sznurka, najwyższą gałąź powinna pozostać w tyle i przed nim najbardziej widocznym (zwykle oddziału, który ma kwiat), po czym jest tylko kompletny układ z innymi drobnymi odgałęzieniami.

Jesteśmy powinni korzystać z tych samych kwiatów lub śledzić ten sam styl Bride bukiet kwiatów i dekoracji ślubnych z resztą w celu stworzenia harmonii pomiędzy elementami.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Węzeł

Zdjęcie: Odtwarzanie / Węzeł

36.Buquê naturalne kwiaty

Bukiet jest zasadniczym elementem dla panny młodej i tradycyjnie składa się z naturalnych kwiatów, mimo że wygrał już nowe wersje wykonane z innych materiałów: tkanin, kwiatów papierowych kwiatów, guzików i kamieni.

Dążenie, aby znaleźć idealne bukiet nie jest łatwe, ale jest uproszczone, kiedy produkować takie same. Sprawdź to łącze wideo pełne pięknych obrazów i porad dla siebie stworzyć swój bukiet.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Łyżeczka

Zdjęcie: Odtwarzanie / Łyżeczka

37.Buquê origami

Innym pomysłem na bukiet jest wytworzenie tego elementu ze sztucznymi kwiatami wykonanymi z papieru lub tkaniny. Dowiedz się link do uzyskania pięknej i inny bukiet wykonany z origami kwiaty.
Zdjęcie: Odtwarzanie / cosas molonas

Zdjęcie: Odtwarzanie / cosas molonas

38.Buquê perła

Dla narzeczonych, którzy lubią klasyczny styl z nowoczesnymi akcentami to doskonały bukiet, gdyż łączy w sobie wyrafinowanie perły i ośmielił się ich używać w obiekcie tradycyjnie utworzonym przez kwiaty.

Zobacz jak zrobić bukiet pereł tylko z wykorzystaniem kulek i drutu, a tylko 15 sekund:

39.Coroa kwiaty

Pragnieniem każdej panny młodej jest piękne, aby być w dniu ślubu i na to trzeba wybrać bardzo dobrze każdy szczegół wyglądu. Jednym z takich szczegółów jest ozdoba do włosów.

Podporę że zyskała grunt wśród narzeczonych jest wieniec ze względu na delikatność kawałku. Aby produkować wieniec trzeba wybrać różne rozmiary kwiatów i zmierzyć obwód głowy z drutu. Potem to się wiązać tylko przewód z kwiatów przy użyciu taśmy, przeplatając różne kwiaty.

Zdjęcie: Odtwarzanie / Zielone buty ślubne

Zdjęcie: Odtwarzanie / Zielone buty ślubne

40.Cabide zwyczaj

Jeden szczegół, który może zrobić różnicę w fotografii i pamięci jest inwestowanie w niestandardowych stojaku. Można użyć swojej wyobraźni i stworzyć wieszak z twojej twarzy. Sprawdź, jak stworzyć efektowny wieszak używając tylko ozdobione taśmą.

Dlaczego warto inwestować w DIY?

Części DIY pozwalają przesunąć swoją kreatywność i tworzyć dekoracje mobilnych i / lub wyjątkowe. Nurkowanie w świat „zrobić sobie” można znaleźć mnóstwo opcji do testowania i stosowania w ceremonii, z bardziej rozbudowanych mebli do lamp i dekoracji w ogóle.

Ponadto, tworzyć własne elementy dekoracyjne oraz personalizować je na swój sposób może być bardzo korzystne pomysł, że oprócz gospodarczego i wyłączności, może dostarczyć przyjemnych i zabawnych razy.

Więc jeśli uważasz, że masz trochę zdolności artystyczne, lubi próbować nowych rzeczy i wyłączności i nie boi się umieścić swoje ręce brudne, warto zainwestować w tego rzemiosła pomysł!