Małżeństwo na statku - Kobiety Porady

Ci, którzy chcą się ożenić w bardzo nietypowym miejscu, ale nie mniej elegancki niż tradycyjnego ślubu kościelnego, teraz mają możliwość żonaty na morzu na pokładzie oceanicznego liniowca.

ślub na statku daje mniej pracy para, jak wiele rejsów już wyspecjalizowane usługi dla tego typu imprezy i oferują różne plany dla pary.

Niektóre oferują usługi, aby wykonać ślub w wyjątkowym otoczeniu na statku, takie jak mini pole golfowe oraz lodowisko, co sprawia, że ​​znacznie bardziej innowacyjne i niesamowite wesele. Istnieje również możliwość na małżeństwie gruntów gdy statek zakotwiczony gdzieś rajskie, jak las lub lodowiec.

Dla tych, którzy preferują bardziej tradycyjną ceremonię, statki zazwyczaj oferują specjalne pokoje, w których mogą być wykonane zarówno jako ceremonia religijna wesele. Poza Unią młodych par, śluby odnowień może być również wykonany na statkach.

Rejsy, które oferują te usługi zazwyczaj wykonać ślub w dniu wyjazdu lub podczas postoju jeżeli wybór pary sprawia, że ​​ślub na lądzie.

Ceremonia może być sprawowana przez kapłana, duszpasterza lub kapitana i oficerów. Wśród przywilejów dla młodej pary są specjalne check-in dla gości, fotograf, niestandardowych ciasto i wszystkich tradycyjnych usług, które składają się na wesele, w tym spa na dzień panny młodej.

do Wesela na pokładzie transatlantyckiego, szacuje czas ostrzegania do gości co najmniej jednego roku, tak, że bilety można kupić, a więc nie jest dokładna potwierdzenie liczby udział w imprezie. cena pakiety ślubne na rejs dostępny w Brazylii od 2000 R $ i R $ 5000 reali.