Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Pojawienie się dziecka to ważny czas - nie tylko dla nowych mama i tata nowego, ale także dla ich bliskich i przyjaciół. Dlatego jest rzeczą naturalną, że ludzie chcą dzielić ten moment ze sobą.

Przygotowując się do otrzymywania tych, którzy są zaznajomieni z nowym członkiem rodziny, myśleć pamiątkę dla gości jest tradycyjny i bardzo miły zwyczaj, aby nie tylko dzielić swój czas, dziękuję ci, którzy myśleli o tobie i mają odwiedzić i poznać dziecko macierzyństwo.

Przygotować ziemię w szpitalu lub macierzyństwa, organizując imprezę sprzyja do zaoferowania ludziom, którzy przychodzą do odwiedzenia jest powszechne. Ale ci, którzy wolą otrzymać razy, gdy jesteś w domu może także zarezerwować narożnik do łask, z przewagą będąc w samej przestrzeni.

Wybór pamiątek, jednak może powodować wątpliwości, zwłaszcza u matek po raz pierwszy. Po tym wszystkim, różnorodność modeli i możliwości jest tak szeroki, że może być trudno zdecydować, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich gości, ale nadal mieści się w kieszeni. Planowanie-czy można zorganizować niezbędne i uderzył Wybór w łask. Sprawdź wskazówki!

Jak wybrać odpowiednią ilość

Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Zdecyduj wymaganą ilość pamiątek spotkać gości nie zawsze jest łatwe i nie jest nauką ścisłą do tego. Aby zmniejszyć ryzyko popełnienia błędów, braku lub odpadów, pierwszym krokiem jest lista wszystkich tych, którzy prawdopodobnie będą poznawać dziecko w macierzyństwa.

Czytaj też: imiona dla niemowląt: słodkie pomysły w celu ułatwienia wyboru

„Kwota ta powinna być wykonana zgodnie z liczbą osób spodziewa się uzyskać za wizytę. Ale to jest lepsze niż pozostanie brakuje. Na podstawie ilości, zawsze zachęcamy do zrobienia 20% więcej „, to końcówka Anderson Lé The Baby.art.br, sklep specjalizujący się w pamiątki. „Co pozostało w macierzyństwa mogą być dostarczane do osób, które odwiedzają w domu”, dodaje.

Jeśli planują Państwo otrzymać tylko wizyt w domu, możliwe jest, że liczba osób jest większa niż byłoby to w szpitalu lub macierzyństwa. W tym przypadku, oprócz nie rozważa, którzy będą próbować ustalić okres dystrybucji (w pierwszym tygodniu, na przykład), które odbędzie się zakładnikiem ogromnej ilości pamiątek.

Model pamiątka może również mieć wpływ na decyzję w sprawie kwoty, jakie można osiągnąć. „Jeśli coś prostsze lub które są jadalne, ideałem jest jednostką za osobę. Już sprzyja wyższe koszty i wyrafinowania, możesz zaoferować jedną jednostkę na rodzinę „, powiedział Anderson.

12 modeli do wyboru pomysłów

Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Istnieje wiele opcji przy wyborze modelu pamiątkami. Aby grać bezpieczne i gwarantują wynik, który podoba Ci, deska Anderson LE oprócz myślenia o koszty / zyski, również pod uwagę rodzaj, który najlepiej pasuje osobowość rodziny. „Wszystko powinno być dobrane w zależności od smaku każdego: klient, który zamyka pamiątkę pewno nie naprawdę chcą, zawsze kończy się widząc efekt końcowy w sposób negatywny,” zapewnia Anderson.

Należy także rozważyć, jak można się spodziewać użytkownik reagować na swojej pamiątkę. Jeśli nie chcesz inwestować w coś, co może skończyć się zatrzymać w kosza, postawić na modelach, które mają użyteczność. Jak mówi Anderson, „łask, które służą jako ozdoba lub nawet może być stosowany codziennie na pewno mają większą trwałość.”

Czytaj także: Jak wybrać kolor pokoju dziecka

Inną opcją jest dostarczenie przysług jadalne. Chociaż ten rodzaj pamięci ma krótszą żywotność, oferując słodycze i napoje dla zwiedzających jest to tradycyjny zwyczaj i często się podoba. Jeśli zamiarem jest, aby zapewnić dobre doświadczenie, które niekoniecznie jest związany z obiektu, rodzajów jadalne są najlepszym rozwiązaniem.

Sprawdź niektóre popularne modele pomysłów do wyboru, co zrobić ze swoim uroczystości.

1. Saszetki

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Host

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Host

Saszetki są świetnymi przykładami łask, które mogą przyjmować gości długo po urodzeniu dziecka. Pachnące, są one przydatne do opuszczenia przyjemny zapach w miejscach takich jak szuflad i szafek.

Wybierając zapach, wolą miękkie perfumy i esencje. Personalizacja jest na koncie etykiet i naklejek; Oprócz koloru, który można zawsze zaprojektowane według swojej osobowości lub dopasowując kolory pokoju dziecka.

2. środowisk aromatyzujący

Zdjęcie: Odtwarzanie / idealne środowisko

Zdjęcie: Odtwarzanie / idealne środowisko

Jak w saszetkach, również postawić na delikatnych zapachów dla Flavors lub dyfuzorów pokoju. Tego rodzaju pamiątkę mogą również mieć większą trwałość i może być uważany za dostawę jednej rodziny.

Aby dostosować, inwestować w butelkach: Etykiety i naklejki pomaga zostawić paczkę z twojej twarzy. Jeśli chcesz, aby nadać jej trochę więcej, należy rozważyć pakiet pamiątkami w workach lub pojemnikach.

3. Home sprayu

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Host

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Host

Prace natryskowe do domu, a także saszetki i środowisk dyfuzorów, aby wybrany zapach w domu odwiedzającego. Różnica polega na tym, że w domu sprayu wydaje się być mniej wytrzymałe, ponieważ, zgodnie ze zwyczajem, treść kończy się szybciej. Mimo to, jest to wielki zakład dla tych, którzy chcą zapewnić pamiątkę do wykorzystania.

Oprócz etykiety, naklejki, torby i pudełka w celu dostosowania opakowania, można również postawić na przedmioty dekoracyjne wewnątrz butelki - jak sztuczne kwiaty, na przykład.

4. Mydła

Zdjęcie: Odtwarzanie / Joy In The Box

Zdjęcie: Odtwarzanie / Joy In The Box

Mydła mogą się dwa narzędzia: lub jego powszechne stosowanie w kąpieli lub mycia rąk lub jako pachnące saszetki. Po dostosować, zakład w sprawie opakowań i etykiet. Ponadto, postawić na różnych kolorach i kształtach i trzeba zrobić z czasem.

Można również użyć mydła w płynie, jako pamiątkę. Wystarczy personalizowania butelek, jak również w aerozolach do domu i smaków.

5. Alkohol Gel

Zdjęcie: Odtwarzanie / My Dikas

Zdjęcie: Odtwarzanie / My Dikas

Jak opowiada wykonane są w kompaktowym rozmiarze, żel alkoholu może być dobrym rozwiązaniem, które należy podjąć w worku. Tak więc, tego typu pamiątki jest również mniej trwałe, ale bardzo przydatne. Personalizacja jest po raz kolejny powierzono opakowaniu.

6. Słodycze

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Mariah

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Mariah

Oferujemy słodycze jako pamiątka jest bardzo tradycyjna opcja. Chociaż jest to „instant” pamiątka, jak goście nie musieli długo, to jest coś, co podoba się dzieciom i dorosłym. Alternatywnie, słodycze mogą być oferowane wraz z kilkoma bardziej wytrzymałego opcji.

Aby dostosować, inwestować w formach, opakowań i etykiet. Ponadto, można dostosować swój własny słodki, w zależności od rodzaju, ze słodyczy. Wybór powinien być zgodnie z własnymi preferencjami i możliwości jest wiele: Wellborn (wersję szczęśliwie żonaty), babeczki, ciasteczka, pieczywo miód i słodycze to tylko niektóre z możliwości.

7. Wózki

Zdjęcie: Odtwarzanie / Glam4you

Zdjęcie: Odtwarzanie / Glam4you

Wózki są dość reprezentatywne opcje chwili narodzin. Którzy chcą zdecydować się na model ten może się różnić w materiale wybranym w ramach celów lub budżetu. Jeśli chcesz pamiątka służyć jako ozdoba, postawić na większe samochody końcowych, takich jak wykonane z drutu. proste materiały, takie jak tworzywa sztucznego lub papieru, może stanowić wózki do stosowania jako rodzaj opakowania i połączone z cukierki i inne słodycze.

8. Potinhos

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Host

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Host

Garnki są idealnym wyborem zarówno dla dopasować słodka jak być dystrybuowane pusty. Oprócz przydatna, różnorodność wzorów i materiałów sprawia, że ​​jest możliwe, aby znaleźć to, co innego zrobić ze swoim czasie: to jest łatwe do znalezienia garnki cyny, szkła lub tworzywa sztucznego w prostych formatów, a nawet butelki imitujące i innych obiektów.

Personalizacja może pochodzić zarówno w ich własnym małym garnku jako kleje i etykiety. Ponadto, może też pojawić się w treści, które zostaną wybrane.

9. Portable

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Maria Sophia

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Maria Sophia

Jak również garnki, zakład na polach jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy chcą połączyć dwa rodzaje łask, ale nadal jest to dobry wybór dla samej dystrybucji.

Z wielką różnorodność materiałów - plastik, szkło, metal, papier, drewno, itd. - i formaty, jedna z wielkich zalet polach jest, że mogą one być wykonane i niestandardowe domu bez konieczności większych przygotowań. W treści, można postawić na innego rodzaju pamiątki, słodycze do mydeł i saszetkach.

10. Produkty papiernicze

Zdjęcie: Odtwarzanie / Lu Tranchesi

Zdjęcie: Odtwarzanie / Lu Tranchesi

Dostosować pozycje piśmiennicze jest opcja, że ​​spowoduje wyrafinowany i użyteczną pamiątkę. Wśród przedmiotów, najczęściej są ołówki, długopisy, notesy i zeszyty.

Do personalizacji, istnieją dwie najczęstsze formy. Pierwszym z nich jest zamówić materiał niestandardową już z pieczęcią (imię, data, rysunki) wydrukowanych stron lub na obiektach. Drugi jest kupić wszystko proste i dostosować w domu z naklejek, etykiet i opakowań.

11. Bichinhos

Zdjęcie: Odtwarzanie / Betty

Zdjęcie: Odtwarzanie / Betty

motywy zwierzęce są dzieci i mogą się spełniać różne funkcje i różne materiały. Oprócz tego, że używane jako ozdoby, zwierzęta mogą być częścią Breloki, skrzynie, garnki, a nawet pachnących saszetek.

Wybór materiałów, zdecydować się na pluszu, plastiku, herbatniki, tkanin, szkła lub drewna jako cel pamiątkę. naklejki Bet dać jeszcze bardziej indywidualne podejście do przedmiotów.

12. Woda mineralna

Zdjęcie: Odtwarzanie / Betty

Zdjęcie: Odtwarzanie / Betty

odwiedzający Oferta butelka wody mineralnej z niestandardowej etykiety jest czymś prostym, tanim i dobrze spełnia rolę pamiątkę. Ponadto butelka jest łączenie praktyczną alternatywę dla innych modeli.

Gdzie kupić pamiątkę

Wiele sklepów specjalizuje się w pamiątki na imprezy i można zamówić niestandardowe już bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że kolejność powinna być dokonana z góry, a także wziąć pod uwagę termin mieć żadnych niespodzianek jak w dniu przyjazdu.

Sprawdzić w naszych opcji galerii, które można dostosować pamiątki i przedmioty, które może tworzyć montaż domu z pamiątkami.

kartonik słoń (12 jednostek) do R $ 9,00 w MZ Ozdoby

kartonik słoń (12 jednostek) do R $ 9,00 w MZ Ozdoby

wózek przewodowy dla US $ 15.95 na 25 Magazine

wózek przewodowy dla US $ 15.95 na 25 Magazine

Brelok herbatniki (10 jednostek) do R $ 29.90 na dekoracje MZ

Brelok herbatniki (10 jednostek) do R $ 29.90 na dekoracje MZ

Butelka z 20 mini butelek na $ 69,90 na Przyjdź świętować

Butelka z 20 mini butelek na $ 69,90 na Przyjdź świętować

Butelka z jellybeans (6 sztuk) dla R $ 32.48 na magazyn 25

Butelka z jellybeans (6 sztuk) dla R $ 32.48 na magazyn 25

zdobione puszki (12 sztuk) dla R $ 31,64 na magazyn 25

zdobione puszki (12 sztuk) dla R $ 31,64 na magazyn 25

Kit + żel aromatyzujący alkohol za $ 4.95 Elo7

Kit + żel aromatyzujący alkohol za $ 4.95 Elo7

nawilżający krem ​​do $ 6.50 w Valentina kontakcie

nawilżający krem ​​do $ 6.50 w Valentina kontakcie

sprayu do domu dla R $ 9.50 Valentina w kontakcie

sprayu do domu dla R $ 9.50 Valentina w kontakcie

Pudełko z mydłem za $ +6,90 przy Przyjdź świętować

Pudełko z mydłem za $ +6,90 przy Przyjdź świętować

Box odświeżacz do R $ 14,20 w Valentina kontakcie

Box odświeżacz do R $ 14,20 w Valentina kontakcie

gładka plastikowa butelka do $ 19.90 na Przyjdź świętować

gładka plastikowa butelka do $ 19.90 na Przyjdź świętować

Kantar magnes top filc (10 jednostek) za $ 12.90 przychodzi Festejar

Kantar magnes top filc (10 jednostek) za $ 12.90 przychodzi Festejar

Pudełko urodzony przez R $ 40,00 w Elo7

Pudełko urodzony przez R $ 40,00 w Elo7

Mydła z cyny (20 sztuk) za $ 70.00 w Elo7

Mydła z cyny (20 sztuk) za $ 70.00 w Elo7

Mała torba na $ +4,90 Valentina w kontakcie

Mała torba na $ +4,90 Valentina w kontakcie

Box z pachnących saszetek dla $ 10,90 Valentina w kontakcie

Box z pachnących saszetek dla $ 10,90 Valentina w kontakcie

Szkło mały garnek do R $ 4,90 w Valentina kontakcie

Szkło mały garnek do R $ 4,90 w Valentina kontakcie

Latawiec łańcuch (10 jednostek) za $ 19.90 przychodzi Festejar

Latawiec łańcuch (10 jednostek) za $ 19.90 przychodzi Festejar

+ Ołówek Notebook (20 jednostek) do $ 158.00 w Elo7

+ Ołówek Notebook (20 jednostek) do $ 158.00 w Elo7

cygara czekoladowe (60 jednostek) + pieniężnych za $ +239,00 w Elo7

cygara czekoladowe (60 jednostek) + pieniężnych za $ +239,00 w Elo7

Pachnący Saszetka (10 szt) za $ 48.00 w Elo7

Pachnący Saszetka (10 szt) za $ 48.00 w Elo7

Mini Smirnoff (10 jednostek) dla R $ 250.00 w Baby.art.br

Mini Smirnoff (10 jednostek) dla R $ 250.00 w Baby.art.br

Naklejki (70 jednostek) do R $ 56,00 w Baby.art.br

Naklejki (70 jednostek) do R $ 56,00 w Baby.art.br

Spersonalizowane wody (10 jednostek) do R $ 42.20 w Elo7

Spersonalizowane wody (10 jednostek) do R $ 42.20 w Elo7

Woda zdobione R $ 4,50 w Elo7

Woda zdobione R $ 4,50 w Elo7

dziękuję karty (30 jednostek) do R $ 16,50 w Elo7

dziękuję karty (30 jednostek) do R $ 16,50 w Elo7

Pudełko z mydłem za $ 9.90 w Valentina kontakcie

Pudełko z mydłem za $ 9.90 w Valentina kontakcie

Jak zrobić swoją pamiątkę w domu

Jak sekret doskonałego pamiątka jest personalizacja, często najlepszym rozwiązaniem jest, aby własne przysług w domu. Więc oprócz wydając mniej, można pozostawić najbardziej dopasowanych elementów z twojej osobowości.

Szablony są liczne i są proste do wykonania: z materiałów łatwo znaleźć, a nawet poddane recyklingowi, a trochę czasu i poświęcenia może zrobić dobry wybór rodzajów pamiątek. Sprawdź niektóre tutoriale różnych modeli w kolejnych filmach.

wózki z pudełka mleka

Puszki z owiec

Buty z bibuły

Buty z EVA

miś plotka

środowisk dyfuzorów

Z porad można zorganizować i wybrać najlepszą rodzaj i ilość pamiątek wymaganych macierzyństwo za poświęcony czas. Najlepszą rzeczą jest to, aby zawsze pamiętać o ludzi można oczekiwać, aby otrzymać; więc oprócz trafić ilości oferowanych, można także ustawić model, który zadowoli gości!