Wskazówki do monitorować wydajność dzieci w szkole - Women Porady

Pomóż zbudować udane życie, zapewnić wszelkie dobro i najlepszy oczywiście pozwolić swoim małym uczęszczać najlepszych szkół w mieście. Te i inne pragnienia są najbardziej słyszał wśród rodziców, jeśli chodzi o edukację i życie swoich dzieci studentów.

Ale nie zawsze te cele są wystarczająco dla dzieci mieć zadowalającą wydajność i że może skutecznie śledzić przebieg dostępne w szkołach. Dlatego nauczyciel Królestwa nauczania College Arlete Codo daje wskazówki do śledzenia skuteczności dzieci w szkole.

Według Arlete, rodzice zazwyczaj uważają, że zapewniają dobry college jest synonimem sukcesu dla swoich dzieci. „Widziałem przypadki, gdzie przypisać rolę edukacji wyłącznie do nauczyciela, i wierzę, że szkoły są te, które powinny nauczać. Jest to częsty błąd, „mówi.

Ale partnerstwo między rodziców i wychowawców jest niezbędna do rozwój dziecka, ponieważ poprzez rozmowy między nimi jest to, że można wykryć awarie, pożyczek, a nawet znaleźć sposoby rozwiązywania lag dziecka.

I za to, nic lepiej niż starać się spotkać z nauczycielem w spotkaniach, w których szkoła przewiduje dziełem obu jest zawsze w zgodzie. „Konieczne jest, aby rodzice uczestniczą w spotkaniach rodziców i nauczycieli, ponieważ to jest, gdy możemy znaleźć sposoby, aby pomóc nam,” radzi Arlete Codo.

Sprawdź harmonogram, sprawdzić pracę domową i grupy, są one również skuteczne sposoby, aby wiedzieć, jak jest monitorowanie Twojego dziecka. „Wielu rodziców nie przestrzegać specyfikacji dzieci, dać list, kaprys i zainteresowanie dziecka w odrabianiu prac domowych. Jest to także niekorzystne dla niej „, mówi Arlette.

Rozmawiać z przyjaciółmi

Konieczne jest, aby rodzice otwarcie rozmawiać ze swoimi dziećmi o różnych tematów: od seksu do narkotyków. Mieć otwarty związek z małą powoduje, że czują potrzebę, aby także porozmawiać o wszystkim. „Niestety, jesteśmy podatni na wszelkie formy przemocy dzisiaj i nawiązać dialog z dziećmi jest to sposób, aby uczynić je zaufaniem rodziców i są gotowi powiedzieć o swoim życiu,” zaleca prof.

Należy również zastrzec, notatki i nie ładować do nich zbyt wiele. Kolekcja jest jednym z czynników, które wpływają na prawidłowe wykonanie małej szkole. „Ważne jest, aby rodzice mówią do swoich dzieci, prosić codziennie, czy mają jakieś pytania i zachęcać nawyku czytania. Dzieci, które lubią czytać książeczki dla dzieci pobudzają wyobraźnię, a nawet siłę argumentu „, powiedział Arlette.

Jeśli dziecko otrzymał ocenę niższą niż zalecana, ideałem jest, że rodzice szukają dostępnego czasu na studia wraz z dzieckiem i pokazać, że jest możliwe do odzyskania, to spowoduje, że czują się bardziej pewni siebie i uczyć się od ich błędy. „Walka i notatki popytu powyżej, co wykazały nie jest zdrowy sposób, aby pomóc im w recuperação.É istotne, że mały enxerguem rodzice jak przyjaciół i będzie zawsze pod ręką, aby być w stanie im pomóc,” zaleca profesorze ,

Aktywność fizyczna jest również doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, by stać się bardziej świadomi, co skutecznie przyczynia się do wyników szkolnych. „Dzieci mają dużo energii i dlatego trzeba je wydać. W tym celu zalecane jest, że rodzice starają się odtworzyć lub nawet chodzić z dziećmi na kilka minut. To wystarczy, aby utrzymać je gotowe „, powiedział Arlette.