Moje dzieci zaczęła spotykać: co robić? - Kobiety Porady

Foto: Thinkstock

Zainteresowanie randki został nawet wcześniej. Dzieci do 11 lat, na przykład, już chcą na bieżąco i przedstawienie nowego partnera do rodziców, co powoduje niepokój i zazdrość w rodzinie. Ale w jaki sposób poradzić sobie z sytuacją poprawnie, bez pojawiające się zbyt liberalny lub twarz?

Dla wychowawcy Arlete Codo, ideałem jest, że rodzice zawsze mieć otwarty dialog z małą na każdy możliwy temat. „Rodzice powinni rozmawiać z dziećmi i nie wstydzi się niczego. Istotne jest, aby pokazać znaczenie odpowiedzialnego randki, niezależnie od wieku, „mówi.

Moje dzieci zaczęła spotykać, ale nadal mi nie powie!

Jeśli podejrzewasz, że Twoje dzieci są randki, ale nie mówili do ciebie lub twojego męża, najgorsza postawa jest zmusić ich, aby powiedzieć, ponieważ jesteś inwazji swoje miejsce. „Nie ma sensu w ogóle próbuje zorientować się w sytuacji. Trzeba pokazać dzieciom, że mogą ci zaufać i że jesteś zawsze gotów ich wysłuchać i pomóc im „, mówi pedagog.

oderwanie

Na początku zalotów, powszechne jest, że młodzież staje się bardziej spokojny i oddala się od rodziny. „Wszystko w okresie dojrzewania są etapy. Ważne jest, aby szanować za każdym razem, ale istotne jest również, aby porozmawiać z nimi na temat postaw nie lubią. Dobre stosunki między rodzicami i dziećmi jest zbudowany tylko poprzez rozmowy „, mówi Arlette.

Nie podobało mi się jego typ (A)

Nigdy nie powiedzieć swoim dzieciom, że nie zatwierdza lub nie lubią randki. „Matka musi być przyjacielem i sojusznikiem dzieci. Rozmowa nie lubił dziewczynę przez syna lub córkę swojej dziewczyny mogą tylko zaszkodzić relacji. Dużo mówić i dać radę. Jest przyjazny jest zawsze najlepszym rozwiązaniem „, mówi Arlette.

I rozmawiać o seksie?

Jeśli zdobyć zaufanie swoich dzieci, będą prosić o pomoc i że przyjdzie do was zapytać. Istotne jest, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości i pokazać znaczenie odpowiedzialnego i szacunku datowania.

Jak ustawić limity?

Istotne jest, aby ustawić godziny i dni tygodnia, że ​​ich dzieci mogą opuścić. „Rodzice muszą przewidywać razy i wiem, gdzie iść mały”, powiedział nauczyciel. Nie podawaj zbyt dużo swobody! Muszą mieć obowiązki.

Inne rodziny

Zna swoich rodziców, jest niezbędna. „Ważne jest, aby pokazać, jak twoja rodzina i być obecny w ich życiu”, mówi pedagog.

w szkole

Również oglądać wyniki w nauce ich dzieci. Aby to zrobić, należy utworzyć zasady badania. „Oni muszą zrozumieć, że badanie jest niezbędne dla przyjemnego przyszłości. Powinny one badać sprawę dnia i uczestniczyć w zajęciach właściwie „Arlete przewodników.

Zawsze zatrzymuję się obok swoich dzieci! Wschód na każdy temat i pokazać, że zawsze będziesz wiarygodnym osoba, z którą mogą one polegać na wszystkich godzin.