Zdjęcie: Odtwarzanie / Insecta Buty

Zdjęcie: Odtwarzanie / Insecta Buty

Weganizm jest na wysokim poziomie przez jakiś czas, zwłaszcza w żywności. Ale ostatnio idea zrównoważonego rozwoju i świadomej konsumpcji przybył również w dziedzinie mody.

W ostatnich latach niektóre marki skupiły swoją produkcję w taki sposób, że tworzy mniejszy wpływ na środowisko. Niektóre marki oferują zrównoważoną linię jako komplementarną część kolekcji, podczas gdy inne oparte są wszyscy jej produkcja tę zasadę.

Wegańska but ma ostrość swojej produkcji do wykluczenia surowców pochodzenia zwierzęcego. Materiały stosowane w tych butów zazwyczaj pochodzi z recyklingu tworzyw sztucznych i materiałów.

Większość wegańskie marki priorytet również inne filary zrównoważonego rozwoju, tak jak mniej zanieczyszczeń często dostosowując metody barwienia czystsze, a także zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju społecznego, ceniąc jego pracowników.

Zobacz poniżej 6 marek, które następują tej ideologii, nie tracąc skupić się na wizualnej tożsamości produktu:

Przeczytaj także: 15 niesamowite marki torebki prawdopodobnie nie wiem

1. Insecta Buty

Zdjęcie: Odtwarzanie / Insecta Buty

Zdjęcie: Odtwarzanie / Insecta Buty

Marka ma swoją siedzibę w Rio Grande do Sul i ma wśród swoich wartości „Made in Brazil” i „okrucieństwo-free”, co zapewnia, że ​​oprócz produkcji części wegańskie, marka też nie wykonuje testów na zwierzętach.

But jest unisex linia (numeracja i ma 33-45), a najbardziej przypomina modele i oxford buty. Marka produkuje także plecaki i necessaires. Marka e-commerce, a fizyczna Podręcznik sklep oferujący swoje produkty.

2. Ahimsa

Zdjęcie: Odtwarzanie / Ahimsa

Zdjęcie: Odtwarzanie / Ahimsa

Franca, we wnętrzu Sao Paulo, jest obuwie damskie, a także gdzie znajduje się fabrycznie markę Ahimsa. Wśród misji marki, podkreślają zamiar kwestionować nawyki, produkować w sposób zrównoważony i szanować wszystkie formy życia.

O produktach, marka ma żeńską linię i inny mężczyzna. W linii żeńskiej jest to możliwe, aby znaleźć rasteirinhas modele, buty i Oksfordzie, a także paski i portfele opcje. W linii męskiej, marka oferuje dorywczo i formalnych modeli.

3. Inkkas

Zdjęcie: Odtwarzanie / Inkkas

Zdjęcie: Odtwarzanie / Inkkas

Dla tych, którzy lubią wydruki etnicznych, marka Inkkas jest świetną alternatywą. Idea stworzenia marki doszło, kiedy jego założyciel, Danny Ben-Nun, był w podróży z plecakiem po Ameryce Łacińskiej i spełnił buty wykonane z prawdziwej tkanki lokalnej przez peruwiańskich rzemieślników.

Przeczytaj także: Męskie buty na nogach kobiet

Obecnie marka posiada modele opracowane we współpracy z projektantami w Nowym Jorku i Paryżu, a produkty postępować bardzo swobodną linię, składa się głównie z tenisa i modele Kupon na. Firma prowadzi również projekt zalesiania, o nazwie „Jeden but, One Tree”, w którym każda para butów sprzedawanych, nowe drzewo zasadzone.

4. N.Gui Design Studio

Zdjęcie: Odtwarzanie / N.Gui Design Studio

Zdjęcie: Odtwarzanie / N.Gui Design Studio

Wegańska marka nie posiada własną stronę internetową, ale ujawnia swoje produkty we własnym profilu na Facebooku i wykonuje usługi dla wiadomości i użyć strony podzielić się całkiem zadowolony z wegańskiej publiczności.

Produkty marki składają się z płaskich sandałów, a także tkaniny buty, które rozgrywane są w różnych kolorach i wydruków. Niektóre z materiałów stosowanych w produkcji są płótno bawełniane i recyklingu materiał PET.

5. Buty wegańskie

Zdjęcie: Odtwarzanie / wegańskie buty

Zdjęcie: Odtwarzanie / wegańskie buty

Marka została założona w Franca - SP, The Chemical Rosemir liście, który koncentruje swoje badania na wytwarzanie wolnych materiałów pochodzenia zwierzęcego i być zrównoważone. W opisie marki na miejscu, wskazują one, że śledzenie wszystkich materiałów wykorzystywanych w produkcji w celu zapewnienia, że ​​produkty nie mają żadnych śladów materiału zwierzęcego.

Wegańskiej Buty marka oferuje produkty takie jak akcesoria, torebki, koszule, paski, plecaki, a także buty, kobiet, mężczyzn i dzieci. W dziedzinie obuwia, marka oferuje wiele możliwości wyboru modeli, począwszy od pantofle na obcasie sandały, iz wielkim naciskiem na buty i buty.

Przeczytaj także: 9 Secrets kupić ubrania, które będą trwać znacznie

6. Czy Benedito

Photo: Play / Does Benedito

Photo: Play / Does Benedito

Płótno z recyklingu opon do samochodów ciężarowych, PET, juty, warzyw skóra i tkaniny organiczne to tylko niektóre z materiałów używanych przez marka Benedito. Marka jest jednym z pionierów w dziedzinie i jest na rynku od 1995 roku.

modele markowe obuwie sprowadzają się do butów i buty, i mają specjalną linię odzieży dla zwierząt domowych, torebek i toreb, pasków i akcesoriów, a linia nazwany styl życia oferując przedmioty dekoracyjne.

Teraz, gdy wiesz wegańskich butów marek, może być pierwszym krokiem do przyjęcia bardziej zrównoważonego stylu życia, ale bez utraty styl.