Sneaker z wbudowanym skoku - Kobiety Porady

Adidasy (do tenisa, po portugalsku) są obecne w odzieży damskiej, jest, aby para wygląda z dnia na dzień lub do uprawiania sportu. Ale tym sezonie, sneaker dostaje nowy format i przebudowany, tytuł gorączki trend w świecie mody, połączonych przez wiele gwiazd i mody.

Im bardziej dostrojony zaczął ją przyjąć. Beyoncé używany model w swoim filmie "Love on Top". Gwiazdy takie jak Anne Hathaway i dobrej części aniołów Victoria Secret, jak Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio i Doutzen Kroes, połączone z chude spodnie tenisowe.

Ostatnio jednak, Kate Bosworth, odniesienie do osobistego stylu, w połączeniu z jego klinu tenisówka model długi, plisowanej spódnicy.

Jednak trampki najechał na rynek jako element mody Isabel Marant, przez francuskiego projektanta, który dla ich wiosna / lato 2012 kolekcja, włożonej w jego show klin snekaer musi mieć.

Wzór tenis rozebrany i aksamitne, przesadzone języki, żywy kolor lub monochromatyczny i średnich rury w wersji Bekket na rzep, Bobby i Betty, zarówno ze sznurowadeł. Różnica jednak jest atutem dla niższych kobiet, które chcą „rosnąć” o kilka centymetrów. Model posiada wbudowany w platformę o siedmiu centymetrów.

Sneaker z wbudowanym skoku - Kobiety Porady

Miranda Kerr, Kate Bosworth, Alessandra Ambrósio, Sabrina Sato i Beyonce

Początkowo boi się moda oczy, trampki klin Isabel Marant zaczął inspirować innych marek. Skóra lub zamszu, z wieloma kolorami lub trzeźwy, są obecne w kolekcjach sezonie znanych marek, takich jak młody Marc By Marc Jacobs wiosna / lato 2012.

W Brazylii, Juliana Jabour wprowadził model w swojej zimowej wystawie 2012 i brazylijskiej marki obuwniczej Schutz, także zainwestowane w ten pomysł, z kolekcji Sneaker City, zamknięte więcej kolorów, wzorów i aksamitne ozdobione małymi ćwiekami. Jak Arezzo i jego trampki na rzepy, aksamitny i jasnych platformach.

Jednak projektant Jeremy Scott, kochanie Lady Gaga, Karl Lagerfeld, Katy Perry i Rihanna, stworzony dla linii wiosna / lato 2012 marki Adidas, nietypowe i ekscentryczne trampki, temat, wysadzane kryształami Swarovskiego, ze skrzydłami i podobnych modeli nadziewane zwierząt.

Korzystanie trampki klinowe

Model Klin sneaker jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które decydują się na produkcję bardziej czytelne i wymagają użycia obcasach i trampki. Stosować się do modelu, wiem, że reguła w użyciu jest podobny do butów i buty: dać wrażenie dłuższych nóg, użyj ciemnego lub podobny odcień do spodni tenisowych. Logo, skórzane spodnie lub woskowane patrzeć dodać wyrafinowania.

Sneaker z wbudowanym skoku - Kobiety PoradySneaker z wbudowanym skoku - Kobiety Porady

Wbudowany w piętę, sama sylwetka modelu powoduje rozciąganie wrażenie. Ideałem jest, aby korzystać z nich rajstopy, aby zrównoważyć duże rozmiary i fluffed tenisa. Jednak wiele dziewcząt zdecydować się na mikro spodenki, spódnice i sukienki. Wybierz przypadkowi i miejskich części, oraz w celu ułatwienia przeglądowej, należy najpierw wybrać buty można nosić, a więc, szukać idealnych części i akcesoriów.

Klin sneaker aksamitny Arezzo.

Klin sneaker aksamitny Arezzo.

Klin sneaker aksamitny i ćwiekami marki Schutz.

Klin sneaker aksamitny i ćwiekami marki Schutz.

Model z kryształów Swarovski projektanta Jeremy'ego Scotta dla marki Adidas.

Model z kryształów Swarovski projektanta Jeremy'ego Scotta dla marki Adidas.

Skóra model Marc marki Marc Jacobs.

Skóra model Marc marki Marc Jacobs.

Klin kolorowe sneaker Isabel Marant.

Klin kolorowe sneaker Isabel Marant.

Klin sneaker monochromatyczne, Isabel Marant.

Klin sneaker monochromatyczne, Isabel Marant.