sztuczki moda wydaje się mieć więcej hip - Kobiety Porady

Foto: Thinkstock

Jak stworzyć Drukowanie bardziej uprzywilejowane biodra, takich jak ud i tyłek? Dobrze. Znajduje się tuż poniżej pępka, w regionie słynnych wystające kości, części biodrowej w zdywersyfikowanych damskiej Typ nadwozia: stubby małe biodra i pośladki, wąskie biodra i zmaskulinizowania w idealnej masy ciała lub chudej sylwetce i bez konturu. Jak je zwiększyć?

Początkowo widzimy, że wśród głównych sztuczek i kroki, które należy podjąć jest wykorzystanie spódnice i modeli Balone, tak aby przyciągnąć większą uwagę do tego regionu. spodnie kwadratowych mają tendencję do sylwetki jeszcze bliżej, więc zdecydować się na spodnie i spódnice z plisami dostosowanych strategicznych, podkreślając biodra w modelach strukturalnych.

Z kolei peplum tendencja - fanaberie tuż nad biodrami dać ostrość do pasa - najechał wybiegu mody i produkcji; i tym samym wygrał różne kombinacje z kilku części stożkowych z nadmiernym lub minimalistyczne szczegółowe, dostosowując się do różnych rodzajów jednostek, nie tylko w modelach. dla kobiet wąskie biodra, To wskazuje na wykorzystanie modeli z większymi plisami.

Przed tymi, którzy chcą udoskonalić sylwetkę, rozciągnąć je, wyglądają szczuplejsze i mniej biodro, prosty struktura kobiet, które ma na celu zwrócenie uwagi na biodra i podkreślają krzywe, należy pamiętać, że im więcej cięć i paski poziome produkcja ma, większe wrażenie wydłużona struktura: szorty, spodnie pirat, tuleje łokcie i dekolty poziome zapewnić taką sensację.

Unikać monochromatyczne kompozycje i inwestować w bloku koloru, aby „wypełnić sylwetkę”; kontrast kolorów jest idealny dla stworzyć wrażenie bardziej biodra, Jednak bardziej plastyczny i jasne odcienie stosowane w regionie, tym wyższa jest wydajność neutralne i stonowane kolory oddalać światło rozwinąć. Wybór kombinacji białej i czarnej, szarej i żółty, niebieski i pomarańczowy, na przykład, gdy ciemny kolor jest nakładana na biustu.

Więc maxiestampas i tekstury umieszczone w regionie hip również stworzyć iluzję objętości. Invest następnie zazębia się z grubej rozstawionych kolorowych ramek; w tomach, falbanki, frędzle i aplikacji; błyszczące metaliczne i błyszczące tkaniny; piórami, w dół i puszystego tkaniny aspekt Tweed dziania, na przykład. Zastosuj Sztuką tylko obszar biodrowy, zwiększając ją wizualnie.

Jednak nakładanie kształt wszystkie rodzaje nadwozia i są jednymi z sztuczki wydają się mieć więcej biodro. płaskie buty lub obcasy micro również współpracować jak buty z zaokrąglonymi końcówkami lub kwadratowych. Inwestować w nieprzezroczystych i teksturowane skarpetki, ponieważ mają tendencję do tworzenia iluzji grubszych nogach, a co za tym idzie, wyglądają bardziej biodro.