Sandały z powrotem: Naucz się używać - Women Porady

Alpargatas granatowy. Zdjęcie: układ rozrodczy.

To jak mówią, w życiu wszystko jest kopiowany, a także zapraszają się. Te trampki, które są najwygodniejsze wersja bez piętach słynnych espadrilles, sandały klina pięty, które są w modzie kilka sezonów temu, są z powrotem. Są one również doskonałym wyborem aby zastąpić tradycyjne trampki, zawsze wybieranych komponować najbardziej podstawowych i mniej formalnych wygląd. Główne marki takie jak Chanel, Christian Louboutin, Valentino, a nawet Brazylii Schutz zdecydował się postawić na odwrocie tej ikonie przytulnej obuwia.

Powstanie espadrilles

W latach 70., gdy adidasy były już używane, ale w zupełnie inny sposób niż obecny. Materiały zostały w zasadzie ogranicza się do prostego płótna koloru lub dżinsy z podeszwą linowych. Nowe trampki są super nowoczesne i skomplikowane, a może występować nie tylko w produkcjach na weekendy, ale także w zwykłych czasach tygodnia, jak pójście do pracy (w zależności od tego, co zawód ćwiczysz) lub uczelni, na przykład.

surowce

Tradycyjne materiały stosowane w produkcji espadrilles nadal płótno bawełniane i dżinsy, z podeszwami lin plecionych. Jednak one teraz wyposażone w nowoczesny sposób, aby konkurować z innymi materiałami bardziej wyszukanych i atrakcyjnych takie jak koronki, pojawiające hiper kolorowe, nawet w odcieniach neonów, trendu. Inne materiały są również stosowane w celu zapewnienia większej trwałości, aby sneakers, które zawierają metale, to znaczy prądu (wynikające zdobienia podeszwy), przy czym kołki, klamry i oczka, które dekorują ciało buta, część wykonana z płótna, dżinsy lub inne twarde tkanki.

Jak zbudować stroje z sneakers

W Espadryle płótno resurface kolorowe i drukowane, co sprawia, że ​​wyglądają bardziej modny i nowoczesny.

Łączą one doskonale do dżinsów i podstawowe lub drukowanych bluzek, a nawet z koszulki. Można zamontować je do grona spojrzenia z adidasów. Jak o zakłady na spodenkach, czy w dżinsy, denim kolorowe lub wzorzyste tkaniny? Nadużywanie akcesoriów do zakończenia połączenia.

Trampki też go bardzo dobrze z sukienki i minispódniczki. Postaw tkanek lekkie i płynów, w tym plisowana. Aby korzystać z blachy, wolą sandały w tkankach miękkich w większości z nich niektóre szczegóły aplikacyjne ćwiekami lub kolce, które dają łaskę więcej na obuwie. W Espadryle wydruki wyglądają najlepiej w kilku dyskretnych spojrzeń jak sztuk w neutralnych kolorach czy tylko jednego koloru części, która jest obecna w strukturze buta.

Sandały z powrotem: Naucz się używać - Women Porady

Blogerzy: Nati Vozza, Lia i Thássia Naves. Zdjęcie: układ rozrodczy.

Główne modele espadrilles

Modele drukowane sandały są bardzo zwracał uwagę, nawet bardziej przymusowo że rysunki i jasne kolory dają wygląd. Postaw na kwiaty, druki etnicznych, zwierzęta, zwłaszcza lampart, zebra, żyrafa, węża i paski i różnych wzorów geometrycznych.

marki krajowe do inwestowania

Wśród głównych marek, które zakład na espadrilles w swoich zbiorach w Brazylii są Miezko, dziarski buty, Capodarte, Dumond, FiveBlu, Santa Lolla, Różowy zasilania, Schutz i Desmonda.

Zobacz naszą galerię z niektórych modeli sandałów, ich cenach i gdzie je znaleźć:

Przez R $ 99 na Wybiegu

Przez R $ 99 na Wybiegu

Przez R $ 139.99 na Wybiegu

Przez R $ 139.99 na Wybiegu

Przez R $ 89.99 na Wybiegu

Przez R $ 89.99 na Wybiegu

Przez R $ 240,00 w Schutz Online

Przez R $ 240,00 w Schutz Online

Przez R $ 200,00 w Schutz Online

Przez R $ 200,00 w Schutz Online

Przez R $ 59.99 na Wybiegu

Przez R $ 59.99 na Wybiegu

Przez R $ 199,90 w Arezzo

Przez R $ 199,90 w Arezzo

Przez R $ 119,90 w Arezzo Online

Przez R $ 119,90 w Arezzo Online

Przez R $ 79,99 w Anita Online

Przez R $ 79,99 w Anita Online

Przez R $ 74,99 w Anita Online

Przez R $ 74,99 w Anita Online