Maskując bryczesy - Kobiety Porady

niedoskonałości ciała są wielkim wrogiem kobiet w czasie ubierania. Wystający brzuch, bardziej grube ramiona i obwisłe piersi powodują duży dyskomfort.

Nie wspominając nagromadzonych tłuszczów w bocznych udach, którzy nalegają na oznaczenie zarówno spodnie i spódnice i sukienki, straszny portkach.

Każda kobieta jest przedmiotem posiadania culottes uprzywilejowanych, mogą pojawić się z powodu cechy genetyczne lub hormonów funkcji. Mimo to jest bardzo trudne, aby ukryć je całkowicie, niektóre sztuczki moda pomóc culottes przebranie zwrócenie uwagi na innych częściach ciała poprzez stosowanie odpowiedniej odzieży.

ubrania do ukrycia Culottes musi pracować prostą ciała, od stawu biodrowego, bez zwężenia na długości. Spodnie pantalony, gdy nie jest zbyt przesadzona na pasku dać idealnie pasuje do tych z uprzywilejowanych biodra.

Spódnice, inwestować w modelach z cięciami rozbłysła. Format „A”, spódnica, zwiększając w pasie w kierunku kostek i maskuje boczne wybrzuszenia ud.

Idealna koszulka dla tych, którzy mają culottes uprzywilejowanych Należy mieć na karku kajak styl i długość, która kończy się powyżej bioder. Jeden trick odwrócić uwagę od za zerwanie To jest inwestowanie w modelach, które kształtują brzuch, ale nic bardzo fair. Aby dać dłuższy druk nóg, użyć rajstopy i buty w tym samym kolorze.

inny wskazówek, jak ukrycia bryczesy Są uniknąć większość używa przedziurawione paski w talii, uciec od kurtki, obcisłe lub zbyt proste spodnie, przebita bluzek i low-cut, pomijając spódnice i sukienki z uprzedzeń wyciąć lub zbyt ciasne tkanin i nosić rajstopy i buty tego samego kolor sprawiają wrażenie bardziej wydłużonych nogach.