Truskawka szminka z powrotem! - Kobiety Porady

Zdjęcie: Avon / Informacja prasowa

Moda mieszka zaskakujące i przywracając niektóre elementy, które już odniosły sukces w przeszłości, albo jako odzysku lub jako inspiracji dla nowych rozwiązań. To idzie na odzież, buty, akcesoria, a także w celu uzupełnienia. Który żył w latach 80. z pewnością pamiętają jasność truskawek, który był prawdziwym sukcesem.

Produkt kształcie truskawki, otwarty na dwie części. I zapach był pyszny, co sprawiło, że wściekłość wśród dziewcząt i kobiet. Zainspirowany nostalgii nastrój, Avon jest wznowienie produkt.

Według Juliana Barros, brand manager makijaż - ten sam, który został zapoczątkowany w latach 80. - idea ożywienia pojawiły się spotkać tysiące aplikacji dla konsumentów, zwłaszcza w sieciach społecznościowych i na firmy SAC. „Publiczność będzie znaleźć te same kolory i taką samą jasność tak charakterystyczne produktu. Pakiet będzie podobne, „mówi.

Jasność truskawek jest teraz dostępny w całym kraju i można je nabyć za pośrednictwem dystrybutorów Avon lub na swojej stronie internetowej. Sugerowana cena detaliczna jest $ 14,99.