Meet szminka świecące światło w czerni - Kobiety Porady

Żywe kolory jasny dzień i noc. Zdjęcie: układ rozrodczy.

Dla tych, którzy lubią wychodzić w nocy i upadku w klubie, a nawet dla tych, którzy nie zwalniają niezapomniane super-kolor w ciągu dnia, Stila uruchomiła internetowy After Glow pomadki z czterech odcieni szminek, które zmieniają się w czarnym świetle, świecące w ciemności , Niuanse są utworzone z pigmentami, które świecić około trzy razy więcej niż w normalnych kolorach, tonando znacznie bardziej żywe odcienie w ciągu dnia i czułych pigmenty do czarnego światła, które świecą w nocy w klubie.

Kolor szminki jest kumulatywne, pierwsza warstwa zdać łagodnieje, staje się bardziej intensywna, ponieważ produkt jest stosowany. Szminki zawiera olej z nasion słonecznika i pielęgnacja nawilżająca usta i antyoksydanty składników odżywczych są glony, kremową konsystencję i jest łatwa do zastosowania i zawiera glicerynę, która gromadzi się woda i pomaga w nawilżenie.

Meet szminka świecące światło w czerni - Kobiety Porady

Szminka wynik, który świeci w czarnym świetle. Zdjęcie: układ rozrodczy

Produkt jest w sprzedaży na oficjalnej stronie marki i jest dostępny w kolorach Tangerine Dream (ciemny pomarańcz dzień i noc pomarańczowy neon), Vivid Violet (głęboki fiolet dni, fioletowy neon noc), Rave Red (czerwony ciemny dzień czerwony neon w nocy) i Partia różowy (pink dni żucia, różowy neon noc). Każda szminka kosztuje $ 18.00 wszyscy mają smak wiśni.