9 dziwne sztuczki kosmetyczne, które naprawdę działa - Porady Kobiety

Foto: Thinkstock

Jest triki kosmetyczne wyglądać dobrze (albo szalony) też by mogło być prawdziwe. Ale niewielu rzeczywiście działa. Oto niektóre z nich:

  1. Aby uniknąć poplamienia swój tusz do rzęs, posiadają plastikową łyżeczką, z dziobem na powiece podczas stosowania produktu. Zatem nadwyżka będzie plama łyżkę, a nie skórę.
  2. Aby zmniejszyć obrzęk oczu, obrane ziemniaki pokrojone na pół i umieścić na oczy na 10 minut. Ziemniak będzie chłodzić oczy i opuchlizna będzie się zmniejszać.
  3. Jeśli potrzebujesz maskę na twarz, ale nie jak kupić, improwizować używając „pepto Bismol”. Podobnie jak produkt działa przeciwko tłuszczów w układzie pokarmowym, działa przeciwko wazeliniarstwo w twarz. Użyj dwie łyżki i pozostawić na 15-20 minut.
  4. Zmielona kawa może być użyty do peelingu. Kofeina stymuluje komórki skóry i używać go jako peeling pomaga usunąć martwy naskórek.
  5. Głęboka odżywki do włosów można zrobić z majonezem. Wystarczy stosować przez około 20 minut. Aby uzyskać więcej korzyści użyciu suszarki, ponieważ ciepło będzie dalej aktywować działanie majonezu.
  6. Jeśli szkliwo wypełnia piłek po wyschnięciu, może być fakt, że przechowywanie jest wykonywana w bardzo gorących miejscach. Szkliwo trzymać w lodówce i na zimno temperatura spowoduje to zawsze suche płynnie.
  7. Jeśli twoje nowe buty powodować pęcherze, natrzeć trochę wazeliny na skórze przed wprowadzeniem ich. Pozwoli to zmniejszyć tarcie, a stopy pozostaną niezmienione do końca dnia.
  8. Usunąć lakier do paznokci z brokatem jest trudne, ale po prostu zanurzyć bawełny w zmywacz do paznokci, umieszczonym na gwoździu, roll palca w folię aluminiową i niech reszta na pięć minut. ISS zrobione, wystarczy pociągnąć za bawełnę i szkliwo będzie wszystko na raz.
  9. Właśnie z manicure i wiele zadań czeka na ciebie? Zanurzyć palce w zimnej wodzie przez trzy minuty i paznokcie będą suche.

Via Beauty najwyższej