Kobieta przechodzi pionierskie implanty chirurgia rzęs - Women Porady

Bieżące zdjęcie angielskiego, obecnie wdrażane rzęsy z własnych włosów. Zdjęcie: Odtwarzanie / Ferrari

Przez 10 lat Anglicy Caroline Medcalf sobie sztuczne rzęsy codziennie, aby uzyskać czarujący wygląd chciała mieć. Ale wszystko to marność w cenie: Twoje rzęsy naturalne były tak uszkodzone, że zaczęły spadać i praktycznie zniknął. Uszkodzenie zostało spotęgowane, gdy miała infekcję oczu.

Zdesperowana kobieta, która ma 42 lat, szukał pomocy lekarskiej i stał się pierwszym pacjentem w Wielkiej Brytanii do poddania pionierskiego implantu rzęsy. 70 przewody wszczepiono w powiekami, w operacji, która trwała trzy godziny.

Pasek włosów pochodzi z tyłu głowy i indywidualnie umieszczane przez chirurga w skórze dolnej powiece, za pomocą specjalnej igły. „Jestem zachwycony. W nowym kosmetycznym routine'll prostu trzeba wyciąć moje nowe rzęsy co dwa tygodnie, ponieważ są wykonane z włosów na głowie i rosnąć dokładnie w ten sam sposób, więc potrzebują więcej opieki niż naturalnych rzęs, „powiedziała kobieta.

Chirurg Asim Shahmalak, wypadanie włosów i ekspert odpowiedzialny za Caroline implantu, mówił o zagrożeniach związanych z ciągłym użyciu fałszywych rzęs. „Wiele kobiet trwale uszkodzić rzęsy przez nadmierne używanie fałszywych rzęs. Klej może zablokować mieszki włosowe i skończyć powodując ich tracą naturalne rzęsy, „powiedział.

Kobieta przechodzi pionierskie implanty chirurgia rzęs - Women Porady

Przed i po. Zdjęcie: Odtwarzanie / Ferrari

Przez Daily Mail