Krem z jadu pszczelego jest nowy sojusznik przeciw zmarszczkom - Kobiety Porady

Foto: Thinkstock

Jeśli chodzi o piękno, kobiety są zawsze wyczulony na nowych rozwiązań w kosmetykach i zabiegach, zwłaszcza dla skóry. Nikt nie może oprzeć nową obietnicę przedstawienia gwarancji młodszą skórę i zmarszczki.

Wśród znanych nie jest inaczej! Są one zawsze w poszukiwaniu najbardziej zaawansowanych technologii dla urody. I wiele stosować różne zabiegi i nie bardzo konwencjonalne. Jeden z najnowszych stawkach są kremy z jadu pszczelego, które obiecują walczyć zmarszczki, i są dostępne w różnych marek.

Produkt działa w następujący sposób: jad pszczoły, składa się z kilku aminokwasów, zwanego Melittin, które w kontakcie ze skórą, odtwarzający ukłucie pszczeli, prowokowanie korpus, który odpowiada przez pobudzanie krążenia krwi i wytwarzanie kolagenu i nowe komórki w obszarze, gdzie został zastosowany krem.

Można go stosować codziennie rano i wieczorem, twarzy i szyi, i jest szczególnie polecany dla skóry dojrzałej, wrażliwej lub tłustej skóry.

Wśród wielbicieli produktów kosmetycznych z jadu pszczelego są Kate Middleton, Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow i Kylie Minogue.